Dostawa: aktualnie ok. 3-5 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
ZIMOWA WYPRZEDAŻ SPECJALNA | 20 % ekstra*
Zapewnij sobie kod rabatowy
00Dni 00God 00Min 00Sek

Brink & Campman dywany

Produkty 1-19 z 19

Produkty 1-19 z 19

Produkty 1-19 z 19

Dywany Brink & Campman

Tradycyjna firma Brink & Campman, z siedzibą w Holandii, zasłynęła jako producent dywanów o szczególnie wysokiej jakości. Założona w 1897 r. przez Corneliusa Van den Brinka i Johannesa Campmana, od końca lat 90. jest zarządzana przez Sjouke'a Jana Zwarthoffa. Dywany Brink i Campman są znane na całym świecie i dystrybuowane w ponad 50 krajach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu procesowi rozwoju produktów, firma Brink & Campman co roku tworzy nowe, wielowymiarowe kolekcje, które podążają za aktualnymi trendami, ale jednocześnie zachowują niepowtarzalny charakter klasycznych dywanów Brink i Campman. Wśród tej różnorodności znajdują się zarówno wzory abstrakcyjne, jak i motywy kwiatowe oraz proste.

Dywany Brink & Campman o wysokiej jakości

Wysokiej jakości materiały stanowią idealną podstawę dla najwyższej klasy dywanów wełnianych i łatwych w pielęgnacji dywanów z włókien syntetycznych. Dzięki starannemu doborowi przędzy opracowanej specjalnie do produkcji dywanów Brink & Campman, ta tradycyjna firma tworzy ekskluzywne produkty wysokiej klasy, które będą sprawiać przyjemność przez długi czas. Ręcznie tkane zgodnie z tradycyjnymi technikami w Nepalu lub częściowo produkowane bezpośrednio w Holandii, przekonują eleganckim stylem i wyjątkową jakością.

Stylowe umeblowanie z Brink & Campman

Przytulne dywany o wysokim runie są tak samo integralną częścią programu, jak szykowne dywany nowoczesne, eleganckie dywany orientalne i wesołe dywany dziecięce. Ponadto spod pióra tej holenderskiej firmy wychodzą również inne wykwintne kolekcje designerskie. Dywany Sanderson, dywany Scion i dywany Harlequin również dodają ekscytującego charakteru każdemu wnętrzu i oferują domowy komfort, który spełnia najwyższe standardy wzornictwa i jakości. Jako posiadacz znaku Care & Fair, firma Brink & Campman jest zaangażowana w zwalczanie pracy dzieci i aktywne wspieranie dzieci w krajach rozwijających się.

*Ważne dla wszystkich nowych subskrybentów newslettera. Ważny do 14.2.2023 r. Brak minimalnej wartości zamówienia. Nie można łączyć z innymi promocjami. Brak możliwości skorzystania z cashback.