Pomiń

Płatności & Wysyłka

Oferujemy różne metody płatności, dzięki czemu zakupy u nas są wygodne i łatwe. Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się na szybką dostawę Twoich produktów wybranych w sklepie benuta!

Metody płatności

 • Placeholder for alt text

  Płatność kartą kredytową

  Akceptujemy karty MasterCard, VISA i AMEX.

  Podczas składania zamówienia na stronie benuta.pl możesz zapłacić kartą kredytową. Do dokonania płatności potrzebny jest numer karty, okres jej ważności oraz numer weryfikacyjny karty. Numer weryfikacyjny karty jest specjalną funkcją bezpieczeństwa stosowaną przez firmy obsługujące karty kredytowe w celu zapewnienia, że karta kredytowa jest fizycznie obecna podczas składania zamówienia. W przypadku kart MasterCard i VISA 3-cyfrowy numer kontrolny znajduje się na odwrocie karty kredytowej. W przypadku AMEX 4-cyfrowa cyfra kontrolna znajduje się na przedniej stronie karty.

  Rachunek Twojej karty kredytowej zostanie obciążony po otrzymaniu przez nas zamówienia.

  Twoje zamówienie zostanie natychmiast przygotowane do wysyłki, w zależności od dostępności.

  Wysyłka

  Dostarczamy bezpłatnie do domu od wartości zamówienia 500 zł. Do wartości zamówienia 500 zł obowiązują koszty wysyłki w wysokości 39,95 zł. Aby mieć pewność, że Twoja paczka dotrze do Ciebie w sposób pewny i bezpieczny, współpracujemy z renomowanymi firmami logistycznymi, takimi jak DHL, DPD, GEL czy UPS.

  Uwaga: Jeśli jest to konieczne ze względu na rozmiar lub wagę przesyłki, Twoje zamówienie zostanie dostarczone przez spedycję franco. W takim przypadku spedytor skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić datę dostawy. "Franco" oznacza, że towar zostanie wyładowany tylko z ciężarówki. Wszystkie inne drogi transportu (np. do domu) są realizowane w porozumieniu ze spedytorem i według jego uznania lub muszą być wcześniej uzgodnione z firmą spedycyjną. Może to spowodować dodatkowe koszty.

  Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy można znaleźć w dziale Pomoc i Kontakt.