Dostawa: aktualnie ok. 3-4 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
20% EXTRA na WSZYSTKO!
▸ Zaprenumeruj newsletter

Nowości

Produkty 1-93 z 222

Strona

Produkty 1-93 z 222

 1. Dywan wełniany Shape kremowy
 2. Dywan wełniany Shape jasnozielony
  benuta PREMIUM
  Dywan wełniany Shape jasnozielony
  od 1 867,00 zł 896,00 zł
  -52%
 3. Dywan wełniany Shape kremowy
  benuta PREMIUM
  Dywan wełniany Shape kremowy
  od 2 009,00 zł 964,00 zł
  -52%
 4. Dywan wełniany Shape jasnozielony
  benuta PREMIUM
  Dywan wełniany Shape jasnozielony
  od 2 009,00 zł 964,00 zł
  -52%
Strona

Produkty 1-93 z 222

Nowe dywany

Nowy dywan wnosi do domu przytulność, dzieli pomieszczenia i ożywia przestrzeń. Mają one również działanie ocieplające i redukujące hałas. Dzięki tym właściwościom stanowią one doskonały dodatek do domu. Daj się zainspirować najnowszymi innowacjami w świecie dywanów i zmodernizuj swój dom w zaledwie kilku prostych krokach!

Nowe trendy dywanów

Połóż akcenty dekoracyjne na pięknym dywanie. Aktualne trendy w zakresie dywanów to dywany o wzorach orientalnych i dywany o wzorach geometrycznych. Coraz popularniejsze są również dywany w stylu vintage lub dywany w styl skandynawskim. Jeśli chodzi o kolory, to wszystko jest możliwe. Kolorowe lub neutralnie szare - nie ma ograniczeń.

Najnowsze wzory dywanów do każdego pomieszczenia mieszkalnego

Nasze nowości dywanowe są dostępne w wielu nowych stylach, kolorach i materiałach. Można je umieścić w każdym pomieszczeniu mieszkalnym i optymalnie zintegrować z istniejącym umeblowaniem. Nowoczesne dywany są również dostępne do przedpokoju lub pokoju dziecięcego. Dzięki stylowemu dywanowi każde pomieszczenie staje się bardziej przytulne, a Ty masz okazję pokazać swoją osobowość.

Czy chcesz kupić piękny dywan online? W takim razie sklep internetowy benuta jest właściwym miejscem dla Ciebie. Już teraz wybierz jedną z naszych stylowych nowości dywanowych.