Dostawa: aktualnie ok. 5-7 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
CHRISTMAS SPECIAL | 20% EKSTRA*
ZAPEWNIJ SOBIE KOD RABATOWY

Nowości

Produkty 1-96 z 258

Strona

Produkty 1-96 z 258

  1. Dywan wełniany Shape jasnozielony
    benuta PREMIUM
    Dywan wełniany Shape jasnozielony
    od 2 148,00 zł 1 117,00 zł
    -48%
Strona

Produkty 1-96 z 258

Nowe dywany

Nowy dywan wnosi do domu przytulność, dzieli pomieszczenia i ożywia przestrzeń. Mają one również działanie ocieplające i redukujące hałas. Dzięki tym właściwościom stanowią one doskonały dodatek do domu. Daj się zainspirować najnowszymi innowacjami w świecie dywanów i zmodernizuj swój dom w zaledwie kilku prostych krokach!

Nowe trendy dywanów

Połóż akcenty dekoracyjne na pięknym dywanie. Aktualne trendy w zakresie dywanów to dywany o wzorach orientalnych i dywany o wzorach geometrycznych. Coraz popularniejsze są również dywany w stylu vintage lub dywany w styl skandynawskim. Jeśli chodzi o kolory, to wszystko jest możliwe. Kolorowe lub neutralnie szare - nie ma ograniczeń.

Najnowsze wzory dywanów do każdego pomieszczenia mieszkalnego

Nasze nowości dywanowe są dostępne w wielu nowych stylach, kolorach i materiałach. Można je umieścić w każdym pomieszczeniu mieszkalnym i optymalnie zintegrować z istniejącym umeblowaniem. Nowoczesne dywany są również dostępne do przedpokoju lub pokoju dziecięcego. Dzięki stylowemu dywanowi każde pomieszczenie staje się bardziej przytulne, a Ty masz okazję pokazać swoją osobowość.

Czy chcesz kupić piękny dywan online? W takim razie sklep internetowy benuta jest właściwym miejscem dla Ciebie. Już teraz wybierz jedną z naszych stylowych nowości dywanowych.

* Ważne dla wszystkich nowych subskrybentów newslettera. Voucher jest ważny przez cztery tygodnie. Brak minimalnej wartości zamówienia. Nie można łączyć z innymi promocjami. Brak możliwości skorzystania z cashback.