Dostawa: aktualnie ok. 3-5 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
ZIMOWA WYPRZEDAŻ SPECJALNA | 20 % EKSTRA*
Zapewnij sobie kod rabatowy

Certyfikaty jakości

Certyfikaty jakości firmy benuta

My w benucie przywiązujemy wagę nie tylko do nowoczesnych wzorów lecz również do zrównoważonej produkcji. To, że leży nam na sercu jakość oraz uczciwość jest widoczne poprzez wiele naszych certyfikowanych produktów. W następnych akapitach przedstawiamy krótko nasze różne certyfikaty jakości. W razie dalszych pytań, czy to generalnych czy też dotyczących pojedynczych produktów, chętnie pomoże Ci nasza obsługa klienta.

Certyfikaty jakości

 • Oeko-Tex Standard 100

  benuta unterstützt Textiles Vertrauen

  Międzynarodowe Stowarzyszenie dla Badań i Kontroli w dziedzinie Ekologii Tekstylnej (Oeko-Tex) jest reprezentowane na całym świecie w ponad 60 krajach poprzez neutralne i niezależne instytuty badawcze.Wszelkie produkty tekstylne mają dzięki niezależnemu systemowi kontroli i badań godny zaufania certyfikat gwarantujący brak szkodliwych substancji. Wiele nowoczesnych dywanów, w tym wiele dywanów dziecięcych naszej marki benuta KIDS, jest zbadanych oraz certyfikowanych przez Oeko-Tex.

  Więcej informacji znajdziesz na stronie www.oeko-tex.com

 • Certyfikat GuT

  The GUT-seal heisst schadstofffrei

  Gemeinschaft umweltfreundlicher Teppichböden (Wspólnota wykładzin dywanowych przyjaznych dla środowiska) to organizacja producentów wydająca certyfikaty GuT. Ten certyfikat otrzymują tylko te dywany, które są wolne od szkodliwych substancji oraz są bezwonne. Kontroluje się je w niezależnych instytutach, na przykład w Textiles and Flooring Institute (TFI) w Akwizgranie, dzięki czemu certyfikat GuT ręczy za dywany bez szkodliwych substancji.

  Więcej informacji znajdziesz na stronie gut-ev.de
Certyfikaty uczciwości

 • Care & Fair

  benuta unterstützt Care & Fair

  Organizacja Care & Fair - Teppichhandel gegen Kinderarbeit e.V. (Handlarze dywanów przeciw pracy nieletnich) angażuje się od 1994 roku w pomoc dzieciom tkaczy dywanów w Indiach, Pakistanie i Nepalu oraz ich rodzinom. Do tego należą szkolnictwo dzieci i dorosłych oraz opieka zdrowotna. W tym momencie Care & Fair współpracuje z eksporterami i importerami z ponad 24 krajów, którzy dzięki im składkom i darowiznom finansują projekty organizacji. Do członków należy oczywiście również benuta.

  Dowiedz się więcej na stronie www.care-fair.org

*Ważne dla wszystkich nowych subskrybentów newslettera. Ważny do 14.2.2023 r. Brak minimalnej wartości zamówienia. Nie można łączyć z innymi promocjami. Brak możliwości skorzystania z cashback.