Pomiń
Darmowa dostawa do Polski od 500 pln: obecnie ok.

Certyfikaty jakości

Certyfikaty jakości firmy benuta

My w benucie przywiązujemy wagę nie tylko do nowoczesnych wzorów lecz również do zrównoważonej produkcji. To, że leży nam na sercu jakość oraz uczciwość jest widoczne poprzez wiele naszych certyfikowanych produktów. W następnych akapitach przedstawiamy krótko nasze różne certyfikaty jakości. W razie dalszych pytań, czy to generalnych czy też dotyczących pojedynczych produktów, chętnie pomoże ci nasza obsługa klienta.

Certyfikaty jakości

 • OEKO-TEX® STANDARD 100

  Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testów w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów (Oeko-Tex) jest reprezentowane przez neutralne i niezależne instytuty badawcze i testowe w ponad 60 krajach na całym świecie. Dzięki Oeko-Tex Standard mają one godną zaufania pieczęć opartą na niezależnym systemie testowania i certyfikacji wyrobów włókienniczych. Wiele dywanów ze sklepu internetowego benuta, w tym niektóre z naszych dywanów dziecięcych, zostało przebadanych pod kątem zawartości szkodliwych substancji zgodnie z kryteriami określonymi przez Oeko-Tex i opatrzonych tym znakiem.

  Więcej informacji można znaleźć na stronie www.oeko-tex.com.

  Certyfikaty uczciwości

  Care & Fair

  Organizacja Care & Fair - Teppichhandel gegen Kinderarbeit e.V. (Handlarze dywanów przeciw pracy nieletnich) angażuje się od 1994 roku w pomoc dzieciom tkaczy dywanów w Indiach, Pakistanie i Nepalu oraz ich rodzinom. Do tego należą szkolnictwo dzieci i dorosłych oraz opieka zdrowotna. W tym momencie Care & Fair współpracuje z eksporterami i importerami z ponad 24 krajów, którzy dzięki im składkom i darowiznom finansują projekty organizacji. Do członków należy oczywiście również benuta.

  Dowiedz się więcej na stronie www.care-fair.org.