Pomiń
Darmowa dostawa do Polski od 500 pln: obecnie ok.

Bądź ciekawy, z radością odkrywaj świat i przeżywaj ekscytujące przygody każdego dnia: LYTTE, ekskluzywna marka dla dzieci od benuty, oznacza lekkość, zabawę i radość życia w pokoju dziecięcym!

Włókna naturalne, łatwe w pielęgnacji dywany z włókien syntetycznych czy nadające się do prania dywany z bawełny: nasze wysokiej jakości i nowoczesne tekstylia domowe LYTTE są przeznaczone dla świadomych trendów rodziców i dzieci. Oprócz słodkich motywów dla najmłodszych, znajdziesz tu również subtelne wzory, które zachwycą starsze dzieci. Dzięki naszym produktom LYTTE pokój dziecięcy stanie się przytulnym azylem, w którym Twój szkrab będzie mógł się zrelaksować i swobodnie rozwijać.

Tylko to, co najlepsze dla najmłodszych

Dla nas najważniejsza jest ochrona dzieci. Dlatego w produktach LYTTE stosujemy wyłącznie starannie dobrane materiały wysokiej jakości. Na przykład wszystkie nasze dywany syntetyczne i wiele dywanów z włókien naturalnych posiadają znak jakości Oeko-Tex Standard 100, a zatem są testowane na obecność substancji szkodliwych zgodnie ze ściśle określonymi kryteriami.Więcej informacji: www.oeko-tex.com

Wskazówka

Aby zapobiec ślizganiu się dywanu i stwarzaniu zagrożenia potknięciem podczas zabawy, zalecamy stosowanie podkładu.

Dywany bawełniane dla dzieci, które można prać

Coś poszło nie tak podczas zabawy? Nie martw się! Nasze nadające się do prania modele, wykonane w 100% z bawełny, można łatwo prać w pralce w temperaturze 30°C. W ten sposób dywan można łatwo ponownie wyczyścić, a Ty masz wystarczająco dużo czasu na naprawdę ważne rzeczy w życiu: swoje dzieci! Nasze nadające się do prania modele są również doskonałe dla małych i dużych alergików domowych.

Beztroska zabawa: dywany z włókien syntetycznych

Nasze dywany LYTTE wykonane z włókien syntetycznych są trwałe, odporne na zużycie i łatwe do czyszczenia. Miękkie włókna syntetyczne sprawiają, że dywany są wyjątkowo przytulne! Idealny dla miłośników przygód i przytulania kotów! Nasze dywany z włókien syntetycznych wprowadzą lekkość i przytulność do pokoju dziecka!

Naturalnie piękne: dywany z włókien naturalnych

 Bez względu na to, czy jest to dywan wełniany czy jutowy - nasze dywany z włókien naturalnych LYTTE są wykonane z wysokiej jakości materiałów uzyskanych z surowców odnawialnych. Dywany te mają właściwości termoizolacyjne, pochłaniają dźwięki uderzeniowe i w krótkim czasie tworzą przytulną atmosferę i przyjemny klimat w pomieszczeniu. Wskazówka: Dzięki właściwościom antystatycznym te dywany dziecięce są również szczególnie odpowiednie dla małych alergików.

Akcesoria LYTTE do domu

Od uroczych puf i przytulnych poduszek po zabawnedywany ścienne: nasze pięknie zaprojektowane akcesoria do domu LYTTE dopełnią pokój dziecięcy i zapewnią dodatkową dawkę przytulności i zabawy.