Pomiń
Darmowa dostawa do Polski od 500 pln: obecnie ok.

Dywany & akcesoria w harmonii z naturą

Od materiałów naturalnych, takich jak wełna i juta, po włókna syntetyczne pochodzące z recyklingu: W benuta Pure znajdziesz wysokiej jakości dywany i akcesoria, które zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Dla bardziej świadomego urządzania i domu, który odpowiada Twoim wartościom.

510 Produkty

510/510 Wyniki

Uważność w urządzaniu wnętrza - świadome życie: benuta Pure

Zawsze online, stale dostępni i zawsze w ruchu - w naszych szybkich czasach nasz dom jest oazą spokoju, która nas uspokaja i relaksuje. Tym ważniejsze jest, abyśmy urządzali to miejsce w sposób przemyślany i świadomy - z wykorzystaniem dywanów i akcesoriów benuta Pure. Nasze produkty to zwolnienie tempa, powrót do tego, co najważniejsze i czerpanie siły z tego, co autentyczne. Dlatego używamy wysokiej jakości materiałów pochodzących z naturalnych lub przetworzonych zasobów. Nasze ponadczasowe produkty zostały zaprojektowane tak, by je kochać przez długi czas - ponieważ świadome życie oznacza również przemyślane wyposażenie wnętrz.

Przenieś naturę do domu za pomocą dywanu

Do produkcji naszych dywanów z włókien naturalnych używamy trwałych i odnawialnych surowców, takich jak wełna, sizal czy juta. Nieważne, jakiego rozmiaru, koloru czy kształtu szukasz - w benuta Pure z łatwością znajdziesz idealny naturalny dywan do swojego domu. Aby uzyskać więcej informacji o naszych materiałach, odwiedź naszą stronę poświęconą materiałom.

Cenne zasoby naturalne: Dywany z wełny

Dzięki swoim naturalnym właściwościom, włókno wełniane jest doskonałą bazą dla dywanów - zarówno barwionych, jak i naturalnych. Nasze niebarwione dywany wełniane są szczególnie cenne dla środowiska: nie są barwione, dzięki czemu oszczędzają wodę i środki chemiczne w produkcji. Czy to o wysokim runie, płaskim splocie, czy niebarwione - nasze dywany wełniane są niezbędne w każdym domu.

Więcej wspaniałych cech dywanów wełnianych:

  • regulowanie wilgotności

  • izolacja cieplna

  • pochłaniają hałas

  • odporność na zabrudzenia

  • antystatyczne i wiążące kurz

Wytrzymała klasyka: dywany z sizalu i juty

Dywany z juty i sizalu pochodzą z naturalnych i odnawialnych surowców. Ich ponadczasowy wygląd i wytrzymała struktura sprawiają, że są doskonałymi podstawami dla każdego domu i bez trudu wkomponowują się w niemal każde wnętrze.

Dywany wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu


W benuta Pure projektujemy produkty, które przekształcają Twój dom w miejsce dobrego samopoczucia. Robiąc to, zawsze mamy na uwadze dom nas wszystkich: naszą ziemię. Dzięki naszym projektom wykonanym z poliestru pochodzącego w 100% z recyklingu, który jest pozyskiwany ze starych butelek PET, tchniemy nowe życie w stary plastik i zapobiegniemy jego wylądowaniu w naszych oceanach. W procesie produkcji ograniczamy także zużycie wody, energii i ropy naftowej, robiąc ważny krok w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości. Dzięki temu zdobyliśmy nawet nagrodę Green Product Award 2022 za dywan Kiah.

Wiele z naszych produktów pochodzących z recyklingu jest certyfikowanych. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych znakach jakości. W szczegółach produktu możesz sprawdzić, jaki certyfikat posiada Twój ulubiony dywan benuta Pure.

Nasza odpowiedzialność, Twoi faworyci

Większość naszych dywanów jest wykonywana ręcznie w krajach, gdzie produkcja dywanów ma długą tradycję. Wybieramy nasze miejsca produkcji według ścisłych kryteriów takich jak uczciwe warunki pracy i współpracujemy tylko z partnerami, którzy wyznają te same wartości i zasady, co my. Aby aktywnie walczyć z pracą dzieci w przemyśle dywanowym, od wielu lat jesteśmy partnerem organizacji Care & Fair. Od 2020 roku budujemy też nową szkołę w Mowaiya w Indiach. Więcej informacji o naszej Szkole benuta znajdziesz tutaj.

Mniej znaczy więcej: Odpowiedzialna wysyłka

Aby utrzymać nasz ślad ekologiczny na niskim poziomie i zaoszczędzić niepotrzebnych odpadów opakowaniowych, wiele naszych produktów wysyłamy w pudełkach nadających się do recyklingu i dostosowujemy rozmiar opakowania do rozmiaru dywanu. Dzięki temu unikamy zbyt dużych paczek i niepotrzebnych odpadów.

Świadome urządzanie, dłuższa radość z produktu


Świadome mieszkanie i urządzanie zaczyna się od poszukiwania idealnego dywanu. Ważne jest dla nas, by wspierać Cię w jak najlepszy sposób. Dlatego w naszym sklepie benuta znajdziesz wiele porad dotyczących zakupu dywanów: od właściwego rozmiaru dywanu, przez właściwości poszczególnych materiałów, po sposób ich czyszczenia. Gdy już znajdziesz swój ulubiony i chcesz się upewnić, że naprawdę pasuje do Twojego domu, możesz również zamówić próbki wielu naszych dywanów do swojego domu.