Dostawa: aktualnie ok. 3-4 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
20% EXTRA na WSZYSTKO!
▸ Zaprenumeruj newsletter

Zielony dywan

Produkty 1-96 z 165

Strona

Produkty 1-96 z 165

 1. Dywan wełniany Shape jasnozielony
  benuta PREMIUM
  Dywan wełniany Shape jasnozielony
  od 1 897,00 zł 911,00 zł
  -52%
 2. Dywan wełniany Shape jasnozielony
  benuta PREMIUM
  Dywan wełniany Shape jasnozielony
  od 2 041,00 zł 980,00 zł
  -52%
 3. Dywan wełniany Shape jasnozielony
  benuta PREMIUM
  Dywan wełniany Shape jasnozielony
  od 1 040,00 zł 499,00 zł
  -52%
Strona

Produkty 1-96 z 165

Zielony dywan

Zielony dywan pozwala wprowadzić wiosnę do domu - o każdej porze roku! Niuanse zieleni są tak różnorodne jak sama natura i w zależności od odcienia tworzą indywidualną atmosferę. Jasnozielone dywany zapewniają naturalną świeżość, ciemnozielone dywany - nutę elegancji, a miętowe dywany - delikatne akcenty kolorystyczne.

Łączenie zielonych dywanów

Jeśli dywan jest zielony, harmonizuje z meblami i akcesoriami domowymi w różnych kolorach. Dzięki zielonemu chodnikowi można szczególnie pięknie podkreślić efekt kontrastu z jasnymi kolorami, takimi jak na przykład beż. To połączenie podkreśla naturalną nutę zielonych dywanów w szczególnie indywidualny sposób. Oryginalny akcent nadaje pomieszczeniu połączenie koloru żółtego z dywanem w kolorze zielonym - szczególnie dobrze wydobywa to żywy charakter zielonego odcienia.

Duży wybór zielonych dywanów

Niezależnie od tego, czy szukasz okrągłego trawiasto-zielonego dywanu shaggy, czy dyskretnego dywanu łazienkowego w jasnozielonym kolorze, wybór zielonych dywanów, które możesz tanio kupić online w benuta, jest bardzo duży. Aby podjąć dobrą i zrównoważoną decyzję, należy od samego początku jasno określić, jaki zielony dywan będzie optymalnie pasował do naszego domu. W tym celu należy zastanowić się nad kształtem, materiałem, motywem i rozmiarem zielonego akcesorium podłogowego oraz rozważyć, jaki efekt mogą i powinny mieć specjalne zielone warianty w pomieszczeniu. Cena nowoczesnego lub klasycznego zielonego dywanu może być bardzo zróżnicowana w zależności od rodzaju produkcji, materiału, rozmiaru i marki. Szczególną popularnością cieszą się na przykład niedrogie i wysokiej jakości przetworzone zielone dywany Whisper i Tosca. Zwłaszcza w obszarze vintage szczególnie popularne są dywany turkusowe, które mogą być kolejną opcją dla dywanu w kolorze zielonym.

Zakup zielonego dywanu online w niskich cenach

Już dziś kup tanio zielony dywan online w benuta. W naszym sklepie internetowym z dywanami oferujemy bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny i gwarantujemy wyjątkowe doradztwo. Dzięki nam możesz być pewien, że znajdziesz odpowiedni model zielonego dywanu dla siebie.