Pomiń
Darmowa dostawa do Polski od 500 pln: obecnie ok.
 • Home>
 • bialo czarny dywan
 • Dywan biało czarny

  110 Produkty

  110/110 Wyniki

  Dywan Czarny Biały

  Dywany w czerni i bieli nigdy nie wychodzą z mody - zawsze wyglądają elegancko i nowocześnie oraz wzbogacają każdą przestrzeń mieszkalną swoim klasycznym urokiem. Dzięki prostym odcieniom, które poprzez swoje połączenie tworzą wyjątkowy kontrast, czarno-białe dywany przyciągają wzrok. Ten kontrastowy wzór kolorystyczny sprawdza się nie tylko w przypadku dywanów o wysokim runie, ale także w przypadku dywanów o krótkim runie. Nie ma znaczenia, czy wnętrze jest proste czy kolorowe, czarno-biały dywan zawsze uzupełni je w szczególny sposób.

  Odkryj ogromny wybór w benuta


  Udekoruj swój dom czarno-białym dywanem i stwórz czarującą i luksusową atmosferę. Oprócz naszych czarno-białych wzorów, mamy wiele innych gładkich dywanów w odcieniach takich jak niebieski czy brązowy. Piękno tych wszystkich niuansów kolorystycznych polega na tym, że można je łatwo połączyć z każdym stylem wnętrza i zapewnić to coś w swoich czterech ścianach. Przeglądaj teraz online i odkryj swój ulubiony dywan do każdego pomieszczenia:

  • Na zewnątrz: czarno-biały dywan na zewnątrz jest idealny do każdej przestrzeni zewnętrznej. Niezależnie od tego, czy chodzi o Twój balkon, taras czy ogród, monochromatyczny wygląd czarno-białego dywanu zewnętrznego można idealnie połączyć z każdym stylem - od klimatów boho po skandynawskie wzory.

  • Przedpokój: Dywan do przedpokoju ożywi Twoją strefę wejściową. Szczególnie dobrze sprawdzą się tutaj czarno-białe modele, które można prać.

  • Kuchnia: Czarno-biały dywan w kuchni dobrze komponuje się z kolorowymi meblami, ale także z prostymi szafkami kuchennymi w kolorze kremowym, białym lub niebieskim.

  • Salon i jadalnia: Czarno-biały dywan w salonie i jadalni sprawi, że poczujesz się bardziej komfortowo. Okrągły lub kwadratowy - wybierz styl, który idealnie pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza.

  • Sypialnia: Również w sypialni czarno-biały dywanik na łóżko zapewni przytulność i relaksujący początek dnia. Wygląda stylowo i jednocześnie chroni Twoje stopy przed zimnem.

  Różnorodność wzornictwa czarno-białych dywanów

  Jednak czarno-biały dywan przyciąga wzrok nie tylko ze względu na kontrastujące odcienie kolorów - oryginalne wzory i motywy również nadają czarno-białemu dywanowi wyrazisty charakter. Wzory czarno-białych dywanów są bardzo różnorodne: często zdobią je geometryczne wzory lub zwierzęce nadruki i zawsze tworzą stylową atmosferę. Dzięki różnym kształtom są one dostępne jako czarno-białe chodniki dywanowe lub okrągłe dywany i dlatego mogą być stosowane w każdej przestrzeni mieszkalnej.

  Łączenie czarnych i białych dywanów we właściwy sposób

  Podobnie jak czarny dywan, czarno-białe dywany można dyskretnie łączyć z szeroką gamą innych kolorów. Czerń i biel harmonizują z meblami i akcesoriami domowymi w różnych kolorach. Dzięki zielonemu dywanowi efekt kontrastu z jasnymi kolorami może być szczególnie podkreślony. To połączenie podkreśla kontrastową nutę czarno-białego dywanu w szczególnie indywidualny sposób. Połączenie czarno-białych dywanów z jasnymi kolorami nadaje pomieszczeniu oryginalny akcent.