Dostawa: aktualnie ok. 3-5 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
ZIMOWA WYPRZEDAŻ SPECJALNA | 20 % ekstra*
Zapewnij sobie kod rabatowy
00Dni 00God 00Min 00Sek

Biało-czarny dywan

Produkty 1-81 z 81

Produkty 1-81 z 81

Produkty 1-81 z 81

Dywany czarno-białe

Dywany w kolorach czarno-białym nigdy nie wychodzą z mody - zawsze wyglądają elegancko i nowocześnie, a swoim klasycznym urokiem wzbogacają każdą przestrzeń mieszkalną. Dzięki prostym odcieniom kolorów, które tworzą szczególny kontrast poprzez ich połączenie, dywany czarno-białe przyciągają wzrok. Ten kontrastowy wzór kolorystyczny sprawdza się nie tylko na dywanach shaggy, ale także na dywanach o krótkim runie. Nie ma znaczenia, czy wnętrze jest proste czy kolorowe, czarno-biały dywan zawsze uzupełnia je w szczególny sposób.

Różnorodność wzorów dywanów czarno-białych

Jednak czarno-biały dywan jest efektowny nie tylko ze względu na kontrastujące odcienie kolorów - oryginalne wzory i motywy również nadają czarno-białemu dywanowi charakterystyczny charakter. Wzory czarno-białych dywanów są bardzo różnorodne: często są one ozdobione wzorami geometrycznymi lub nadrukami zwierzęcymi i zawsze tworzą stylową atmosferę. Dzięki różnym kształtom są one dostępne jako chodniki lub okrągłe dywany, dzięki czemu można je stosować w każdym pomieszczeniu mieszkalnym.

Odpowiednie łączenie czarno-białych dywanów

Podobnie jak w przypadku czarnego dywanu, dywany czarno-białe można łączyć z wieloma innymi kolorami. Czerń i biel współgrają z meblami i akcesoriami domowymi w różnych kolorach. Dzięki zielonemu chodnikowi można szczególnie podkreślić efekt kontrastu z jasnymi kolorami. Takie połączenie w szczególnie indywidualny sposób podkreśla kontrastową nutę czarno-białego dywanu. Oryginalnego akcentu nadaje pomieszczeniu połączenie czarno-białych dywanów z jasnymi kolorami.

*Ważne dla wszystkich nowych subskrybentów newslettera. Ważny do 14.2.2023 r. Brak minimalnej wartości zamówienia. Nie można łączyć z innymi promocjami. Brak możliwości skorzystania z cashback.