Dostawa: aktualnie ok. 3-5 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
ZIMOWA WYPRZEDAŻ SPECJALNA | 20 % EKSTRA*
Zapewnij sobie kod rabatowy

Czarny dywan

Produkty 1-36 z 36

Produkty 1-36 z 36

Produkty 1-36 z 36

Czarny dywan

Czarne dywany to prawdopodobnie jedne z najbardziej klasycznych dywanów. Ich ciemny odcień jest bardzo prosty i gładki, co nadaje im ponadczasowy, elegancki urok. Jeśli dywan jest czarny, można go połączyć z meblami i akcesoriami domowymi w niemal każdym kolorze. Czarne dywany wyglądają dobrze w niemal każdej przestrzeni mieszkalnej - czy to jako chodnik przed blatem kuchennym, czy jako przytulny podkład w łazience. Tylko w małych pomieszczeniach raczej nie powinno się umieszczać czarnych dywanów, ponieważ stworzyłyby one ciemne i niekomfortowe środowisko. Biały dywan jest zatem bardziej odpowiedni do małych pomieszczeń, ponieważ jasny kolor sprawia, że wydają się one większe i bardziej otwarte.

Zakup czarnych dywanów online

Odkryj czarne dywany online w benuta i zainspiruj się szeroką gamą wzorów i materiałów. Dzięki zwykłemu, czarnemu dywanowi można stworzyć wyjątkowo prostą, a jednocześnie niezwykle elegancką atmosferę w mieszkaniu. Z drugiej strony, zabawny wygląd można uzyskać dzięki indywidualnym stylom dywanów: motywy geometryczne, wzory ornamentowe i dekoracje kwiatowe to tylko niektóre z licznych wzorów. Jednak różne materiały nadają dywanom w kolorze czarnym pewną strukturę, a tym samym niepowtarzalny charakter. Jeśli czarny dywan jest utkany z odpornego sizalu, jest szczególnie łatwy do czyszczenia i wytrzymały. Z kolei przytulne włókna wełniane zapewniają naturalny komfort i uczucie ciepła na stopach.

Odpowiednie łączenie czarnych dywanów

W benuta możesz wybierać spośród szerokiej gamy czarnych dywanów, niezależnie od tego, czy szukasz czarnego dywanu z krótkim włosiem, czarnego dywanu w szewrony czy wytrzymałego czarnego dywanu do zastosowań zewnętrznych. Czerń można bardzo dobrze łączyć z niemal wszystkimi kolorami, a szczególnie z dywanami różowymi. Dzięki krótkiemu czasowi dostawy i bezpłatnej wysyłce ten czarny dodatek podłogowy może wkrótce ozdobić Twój dom.

*Ważne dla wszystkich nowych subskrybentów newslettera. Ważny do 14.2.2023 r. Brak minimalnej wartości zamówienia. Nie można łączyć z innymi promocjami. Brak możliwości skorzystania z cashback.