Pomiń
Darmowa dostawa do Polski od 500 pln: obecnie ok.
 • Home>
 • chodniki kuchenne
 • Chodniki kuchenne & Dywaniki kuchenne

  377 Produkty

  377/377 Wyniki

  Dywany i chodniki kuchenne w benuta

  Już od dawna kuchnia służy nie tylko do przygotowywania posiłków i napojów. Jest to miejsce, gdzie ludzie siadają razem z rodziną i przyjaciółmi, piją kawę i rozmawiają o wydarzeniach dnia. Wymaga to dużej porcji przytulności! Jednak wiele kuchni jest wyposażonych w podłogi, które wydają się bardzo chłodne i niezbyt przytulne. Wynika to zazwyczaj z przyczyn praktycznych, ponieważ ludzie nie tylko gotują, ale także czasem coś rozlewają. Ponadto naczynia są czasami upuszczane na blat kuchenny lub stół w jadalni, co może pozostawić trwałe zadrapania i otarcia. Chociaż podłoga w kuchni powinna wytrzymać wiele, nie musisz rezygnować z przytulności i ochronnej powierzchni podczas gotowania. Dekoracyjne i wytrzymałe dywany kuchenne cieszą się zatem dużą popularnością: są funkcjonalne i tworzą domową atmosferę dzięki różnym kształtom, na przykład okrągłym, i jasnym kolorom. Tak jak dywan łazienkowy jest przystosowany do warunków panujących w łazience, tak dywan kuchenny wytrzymuje duże obciążenia w kuchni.

  Dywaniki kuchenne, które można prać, są szczególnie praktyczne w tym obszarze życia. Dywanik nadający się do prania jest również prawdziwym ratunkiem, jeśli coś pójdzie nie tak podczas gotowania. Jak zawsze, możesz znaleźć te i wiele innych zmywalnych dywanów do kuchni, na balkon, do pokoju dziecięcego itp. online w benuta. Miłego przeglądania i zakupów!

  Stylowe wyposażenie kuchni

  Szeroki wybór kształtów, kolorów i stylów dywanów kuchennych sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni model do swojej kuchni. Na przykład przed blatem kuchennym można umieścić chodnik, które chroni delikatne podłogi przed zabrudzeniem lub zarysowaniem. Do tego celu szczególnie nadają się dywany z tworzyw sztucznych, ponieważ są bardzo trwałe, a w razie zabrudzenia można je łatwo zmyć. Dywan sizalowy lub kuchenny z juty jest również bardzo łatwy w czyszczeniu i stanowi miłą alternatywę dla włókien syntetycznych. Po znalezieniu odpowiedniego rozmiaru i kształtu można szybko znaleźć odpowiedni wzór. Dywany kuchenne są dostępne w wielu pięknych odcieniach i wzorach. Zielony, czerwony czy szary - dla każdego gustu i kolorystyki dostępny jest idealny dywan. Dzięki modnym motywom, tematycznie dopasowanym wzorom lub jako dywany vintage, dywany kuchenne pasują do każdego wnętrza i stylu wyposażenia. Nawet małe kuchnie można kreatywnie udekorować za pomocą bieżnika kuchennego.

  Wytrzymałe dywany kuchenne

  Pomimo tak dużej różnorodności kształtów i kolorów, wszystkie dywany kuchenne mają jedną wspólną cechę: są wykonane z bardzo wytrzymałych włókien syntetycznych lub sizalowych. Bardzo dobrze nadają się one do pomieszczeń mieszkalnych, które są narażone na duże zużycie, a więc także jako dywany outdoor, np. na patia i balkony. Ich płaska, tkana struktura powierzchni zapewnia dodatkowy opór, a jednocześnie gwarantuje wygodny krok.

  Czyszczenie & dbanie o chodnik kuchenny

  Aby dywan kuchenny zachował swój pierwotny urok i kolor przez długi czas, bardzo ważna jest jego odpowiednia pielęgnacja i czyszczenie. Szczególnie w kuchni szybko może się zdarzyć, że na dywanie pojawi się plama z tłuszczu lub wina. W naszym przewodniku po dywanach przedstawiamy cenne informacje i wskazówki dotyczące najważniejszych tematów związanych z pielęgnacją i czyszczeniem dywanów oraz wszystkich ważnych zagadnień związanych z dywanami i wyposażeniem wnętrz: czyszczenie dywanów i usuwanie plam.

  Kup dywany kuchenne i chodniki kuchenne online w benuta

  Czy nabrałeś już ochoty na dywany kuchenne? Dzięki naszej kolorowej gamie nowoczesnych i klasycznych wzorów, każdy z pewnością znajdzie odpowiedni dywan kuchenny lub bieżnik kuchenny. Przeglądaj teraz online i odkryj wytrzymałe, łatwe w pielęgnacji i praniu modele dla swojego domu. Jako nowoczesny dywanik kuchenny, w stylu vintage lub w modnym stylu Skandi - w benuta znajdziesz wiele różnych wzorów, kolorów i rozmiarów dywaników. Miłego przeglądania!