Pomiń
 • Home>
 • chodniki
 • Chodniki

  838 Produkty

  838/838 Wyniki

  Chodniki

  Chodniki przyciągają wzrok. Dzięki swojemu wąskiemu, wydłużonemu kształtowi są bardzo funkcjonalne i zdobią niemal każdą przestrzeń w domu. W miejscach szczególnie często uczęszczanych, takich jak przedpokój, chodnik tworzy ciepłe przejścia, które sprawiają, że chodzenie po twardej drewnianej lub wyłożonej płytkami podłodze staje się o wiele przyjemniejsze. Ponadto chodniki zapobiegają przenoszeniu brudu do innych pomieszczeń mieszkalnych. Dywany do przedpokoju, czy to w formie dywanów shaggy, czy chodnika, mają szczególnie zachęcający i przyjazny efekt. Dzięki pięknemu dywanowi można realizować kreatywne pomysły na mieszkanie, które z pewnością przyciągną wzrok wszystkich gości i zapewnią im pozytywne pierwsze wrażenie. Piękne jest to, że chodniki stwarzają wrażenie przytulności i ciepła od razu po wejściu do domu - naprawdę poprawiają samopoczucie. Zwłaszcza dywany wełniane, z przytulnym runem, zapewniają wysoki poziom komfortu i ciepła dla stopy.

  Wzory i kształty dywanów do przedpokoju

  Ze względu na to, że chodniki są dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, dają możliwość wprowadzenia koloru i struktury w przedpokoju. W ten sposób można wyrazić każdy indywidualny gust. Chodniki są szczególnie popularne, ponieważ ich indywidualny kształt nadaje każdemu korytarzowi to coś. Ale nie zawsze musi to być chodnik. Dywan do przedpokoju jest dostępny również w innych oryginalnych kształtach: np. dywan okrągły, a nawet kwadratowy i może pasować do różnych kształtów pomieszczeń. Zwłaszcza jeśli przedpokój jest obszerny lub stosunkowo niewielki, można go wspaniale upiększyć okrągłym dywanem. Wytrzymały dywan outdoor nadaje się nie tylko do użytku zewnętrznego, ale także jako chodnik do użytku wewnętrznego. Wytrzymałe, przeważnie płasko tkane runo ma wyjątkowo niską przyczepność do brudu i jest łatwe do czyszczenia - to duża zaleta, zwłaszcza w przedpokoju czy na korytarzu.

  Chodniki w każdym pomieszczeniu mieszkalnym

  Chodniki do przedpokoju, specjalnie dostosowane do różnych pomieszczeń mieszkalnych, są również dostępne w wersjach wykonanych z różnych materiałów. Łatwe w utrzymaniu, wytrzymałe włókna syntetyczne, z których wykonano wysokiej jakości dywan outdoor, idealnie nadają się do miejsc na zewnątrz budynków, takich jak podłużne balkony. Jednak materiały naturalne również doskonale nadają się do produkcji długich dywanów. Dywany sizalowe jako chodniki są bardzo popularne dzięki swojemu ponadczasowemu, eleganckiemu wzornictwu. Dzięki płasko tkanej strukturze są one wyjątkowo wytrzymałe i dlatego świetnie pasują do przedpokoju lub jadalni. Przytulny dywan wełniany, na przykład dywan berberyjski, dzięki miękkiej strukturze może być doskonale umieszczony w sypialni lub w salonie. W ten sposób dywan w sypialni lub dywan w salonie tworzy przytulną podstawę i domową atmosferę.

  Umieszczone jako chodnik kuchenny bezpośrednio przed blatem kuchennym, utrzymują stopy w cieple nawet podczas gotowania i okazują się niezastąpione podczas długiego stania. Również w tym przypadku chodniki zachwycają nie tylko modnym wzornictwem, ale także wytrzymałością i zdolnością do ochrony podłogi w kuchni przed zadrapaniami i zabrudzeniami. Dywany shaggy są szczególnie przytulnym wariantem nowoczesnych chodników: ich kudłate runo jest dostępne w szerokim wyborze jasnych kolorów, dzięki czemu można je dopasować do każdego stylu. Nowy dywan może więc być brązowy, beżowy, biały, a nawet zielony. Nieważne, jaki kolor preferujesz, czy dywany nowoczesne czy dywany skandynawskie - w benuta znajdziesz dywan, który Ci się spodoba. Nasz sklep internetowy oferuje nie tylko duży wybór materiałów, ale także niezwykłą różnorodność rozmiarów, dzięki czemu można znaleźć chodnik odpowiadający wszystkim indywidualnym potrzebom.

  ,