Pomiń
Darmowa dostawa do Polski od 500 pln: obecnie ok.
 • Home>
 • dywany sypialniane
 • Dywany do sypialni

  1162 Produkty

  1162/1162 Wyniki

  Dywany do sypialni i dywany przed łóżko

  Dla wielu osób sypialnia jest miejscem relaksu i odprężenia. To wystarczający powód, aby się tu naprawdę dobrze czuć. Po znalezieniu odpowiedniego łóżka i ustawieniu go w pokoju, sypialnię można przekształcić w prawdziwą oazę dobrego samopoczucia za pomocą kilku prostych czynności i ładnych dodatków tekstylnych. Niezbędne są przytulne dywany przedłóżlkowe i puszyste dywany do sypialni. Zazwyczaj są one umieszczane bezpośrednio przed łóżkiem i tworzą przytulną, nastrojową sypialnię.

  Przytulny dywan przy łóżku

  Tradycyjny dywan przy łóżku jest umieszczana zarówno na dłuższych bokach łóżka, jak i na końcu nóg. Niezależnie od tego, czy wybierzesz przytulny wełniany dywan, czy wykonany z miękkich włókien syntetycznych, dywan przy łóżku umiejętnie dopełni atmosferę, delikatnie ogrzeje zmarznięte stopy i spełni każde marzenie. Dywan shaggy jest również bardzo zgodny z domową koncepcją sypialni. Jego długie, kudłate runo jest przyjemnie miękkie i zapewnia miły krok podczas wstawania. W zależności od gustu i indywidualnego przeznaczenia, dywan przed łóżko może również stanowić przytulny akcent w sypialni - możliwości stworzenia przytulnej sypialni są nieograniczone! Jako dywan dziecięcy, dywan przy łożku może służyć do przytulnej zabawy, a nawet ogrzewać maluchy, gdy kładą się spać.

  Dywan do sypialni w benuta

  Praktyczne zalety dywany do sypialni: indywidualne wzory, kształty i rozmiary nadają pomieszczeniu indywidualny charakter i podkreślają każdy styl życia. Dywany vintage i dywany boho przyciągają wzrok indywidualnymi wzorami i tworzą wspaniały wygląd. Dzięki chodnikowi lub dywanowi przyłóżkowemu można wygodnie ustawić najważniejszy element sypialni - łóżko. Jeśli harmonijne, miękkie linie lepiej pasują do umeblowania lub jeśli do dyspozycji jest tylko niewielka powierzchnia, idealnym wyborem będzie mały okrągły dywan dla dywanu przed łóżko. Niezależnie jednak od tego, jaką formę przyjmie w Twoim domu dywan do sypialni, zawsze tworzy on strefę dobrego samopoczucia, w której każdego wieczoru możesz wygodnie i spokojnie odpocząć, aby naładować baterie na kolejny dzień.