Dostawa: aktualnie ok. 5-7 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
CHRISTMAS SPECIAL | 20% EKSTRA*
ZAPEWNIJ SOBIE KOD RABATOWY

Dywany w stylu boho chic

Produkty 1-96 z 271

Strona

Produkty 1-96 z 271

Strona

Produkty 1-96 z 271

Dywan Boho

Dywany boho są częścią ekstrawaganckiego stylu życia i wzbogacają pomieszczenia mieszkalne swoim swobodnym urokiem. Zainspirowane indywidualizmem bohemy, dywany w stylu boho oferują swobodne możliwości rozwoju w zakresie mieszkania i dekoracji, a tym samym zapewniają wystarczającą swobodę dla kreatywności. Podobnie jak w przypadku dywanów vintage, dywan boho nie jest pozbawiony różnorodności - ekscytujące wzory i żywe kolory są ważnymi cechami tego niekonwencjonalnego wyglądu, które ujawniają się w różnych wariantach jako shaggy czy chodniki. Ponieważ w tym stylu życia wszystko jest dozwolone, nawet elementy hipisowskie i etno są łączone w kreatywny sposób.

Ekstrawaganckie dywany w stylu boho

Dywan Boho stanowi orzeźwiającą odmianę w różnych koncepcjach mieszkaniowych. Fascynująca gra kolorów i kształtów tworzy swobodną, a jednocześnie ekstrawagancką atmosferę, która pasuje zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych mebli, nadając im indywidualny charakter. Czy to abstrakcyjne wzory kwiatowe, czy graficzne wzory w kratę, wszystkie dywany w stylu boho mają jedną wspólną cechę: jasne, ekstrawaganckie wzory i różnorodne kompozycje materiałowe. Co więcej, dywany w stylu boho są prawdziwymi uniwersalnymi produktami, które można łączyć z każdą koncepcją kolorystyczną. Jeśli połączy się je z jasnymi odcieniami, wyglądają szczególnie efektownie i przyciągają wzrok. Ponieważ wzór dywanu boho nie podlega żadnym standardom, dozwolone jest nawet łączenie go z kolorowymi odcieniami. Jednak dywany w stylu boho charakteryzują się nie tylko barwną mieszanką kolorów i wzorów, ale także dużą różnorodnością typów dywanów: czy to jako dywan okrągły, czy chodnik kuchenny, są one idealne, by stworzyć charakterystyczną, swobodną atmosferę.

Dzięki dywanowi Boho od benuta wprowadzisz do swojego domu beztroski styl życia Boho Chic!

* Ważne dla wszystkich nowych subskrybentów newslettera. Voucher jest ważny przez cztery tygodnie. Brak minimalnej wartości zamówienia. Nie można łączyć z innymi promocjami. Brak możliwości skorzystania z cashback.