Pomiń
 • Home>
 • okragle dywany
 • Okrągłe dywany

  442 Produkty

  442/442 Wyniki

  Dywany okrągłe

  Myśląc o zakupie nowego dywanu, wiele osób w pierwszej kolejności myśli o prostokątnym kształcie, ale okrągłe dywany są często miłą alternatywą. Są one zaskakująco uniwersalne, a dzięki swoim unikalnym kształtom zapewniają świeżość i różnorodność w każdej przestrzeni mieszkalnej. Wzory i motywy tych oryginalnych akcesoriów są tak indywidualne, jak ich kształty. Styl retro, klasyczna elegancja czy dywany skandynawskie - okrągłe dywany to prawdziwe multitalenty, które uzupełniają zarówno nowoczesne, jak i klasyczne style wnętrz. Ponadto ich okrągły kształt stanowi doskonały kontrast dla kanciastych krawędzi i prostych konturów, tworząc przytulny, miły dom, w którym czujesz się swobodnie.

  Okrągłe dywany do każdej przestrzeni mieszkalnej

  Dywany okrągłe są dostępne w niesamowitej gamie rozmiarów i dlatego mogą być indywidualnie dopasowane do każdego pomieszczenia. Urządzając na przykład małe pomieszczenia mieszkalne, należy uważać, aby nie zagracać ich meblami lub dodatkami, dlatego małe okrągłe dywaniki doskonale nadają się do takich pomieszczeń: Wprowadzają do gry odrobinę koloru, nie rzucając się w oczy. Z kolei duże okrągłe dywany są idealnym rozwiązaniem dla przestronnych lub otwartych pomieszczeń. Można je umieścić w centrum pomieszczenia, w zależności od gustu i indywidualnego przeznaczenia, lub też wizualnie podkreślić poszczególne obszary pomieszczenia. Praktyczny aspekt kształtów okrągłych: w porównaniu z kanciastymi wzorami, takimi jak chodnik, można je układać w sposób oszczędzający miejsce i dający wspaniały efekt rozluźnienia całego wnętrza.

  Dywany okrągłe z czynnikiem przytulania

  Akcesoria tekstylne, a zwłaszcza dywany, są kluczem do stworzenia pięknej atmosfery w mieszkaniu. Dopełniają każdy styl wyposażenia wnętrz, emanują ciepłem i przytulnością, bez których nie można się obejść, zwłaszcza w salonie i sypialni. Szczególnie okrągłe dywany shaggy mogą mieć pozytywny wpływ na te obszary, ponieważ ich kudłate runo, zwykle wykonane z wysokiej jakości wełny lub włókien syntetycznych, zapewnia przyjemnie miękki dotyk i wysoki poziom komfortu.

  Okrągły dywan z różnorodnością

  Różnorodność stylów tych poszczególnych modeli obejmuje znacznie więcej niż tylko okrągłe dywany o wysokim runie. Na uwagę zasługują również warianty o krótkim runie, ponieważ dzięki swojej wytrzymałej strukturze doskonale nadają się do kuchni i przedpokojów, a nawet jako dywany dziecięce. Okrągły dywan sizalowy ma szczególnie naturalny urok, który sprawdza się także w innych pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak jadalnia. Niezwykle gustowne połączenie: okrągłe dywany i okrągłe stoły w jadalni. Okrągły dywan można również pięknie wyeksponować w łazience. Kolorowe akcenty w postaci okrągłego dywanika łazienkowego sprawiają, że gołe płytki podłogowe nabierają wspaniałego, domowego charakteru. Ponadto okrągłe dywany łazienkowe charakteryzują się dobrą chłonnością, dzięki czemu szczególnie dobrze sprawdzają się w wilgotnych pomieszczeniach.

  Duże, małe, gładkie lub ozdobione modnym wzorem - okrągłe dywany z pewnością upiększą każdą przestrzeń mieszkalną. Odkryj różnorodność okrągłych dywanów z benuta!

  ,