Pomiń
 • Home>
 • dywany dzieciece
 • Dywany dziecięce

 • Placeholder for alt textLytte Dywany dziecięce
 • Placeholder for alt textLytte Maty do gry
 • Placeholder for alt textDywany dziecięce nadające się do prania
 • Placeholder for alt textDywany z gwiazdami
 • Placeholder for alt textDywany z motywami zwierzęcymi
  497 Produkty

  497/497 Wyniki

  Dywan dziecięcy dla dziewczynek i chłopców

  Różnorodność dywanów dziecięcych jest obecnie większa niż kiedykolwiek. Urządzanie własnych czterech ścian i domu jako oazy dobrego samopoczucia odgrywa coraz większą rolę, co dotyczy również przestrzeni życiowych i zabaw naszych dzieci. Niezależnie od tego, czy szukasz dywanu dziecięcego dla dziewczynek czy chłopców, w benuta na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Tak jak posiadamy duży wybór dywanów nowoczesnych, tak również stale poszerzamy naszą ofertę dywanów dziecięcych. Bogactwo kolorów i motywów jest ogromne, a wiele dywanów dziecięcych przechowujemy w magazynach, dzięki czemu możemy zagwarantować nie tylko duży wybór, ale także krótkie terminy dostaw. Oczywiście możesz u nas nabyć również szczególnie modne style, takie jak dywan skandynawski, który nada wyjątkowy charakter każdemu pokojowi dziecięcemu lub młodzieżowemu. Lub oczywiście urocze dywany dziecięce z sowami, które od pewnego czasu cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Oczywiście do wyboru są także różne kształty: asymetryczny, w kształcie gwiazdy czy może dywan okrągły? Dzięki nam możesz swobodnie przeglądać ofertę i wybrać idealny dywan dziecięcy dla siebie i swoich maluchów.

  Dywany do pokoi dziecięcych i młodzieżowych

  Znalezienie odpowiedniego dywanu do pokoju dziecięcego często nie jest takie proste, ponieważ wybór odpowiedniego wzoru odgrywa decydującą rolę. Często robi to dużą różnicę, czy szukasz dywanów do pokoju niemowlęcego, dywanów do pokoju dziecięcego czy dywanów dla nastolatków. Niezależnie jednak od tego, czego dokładnie szukasz, jedno jest pewne: pomysłowe kształty, kolory i motywy zachwycają zarówno młodych, jak i starszych. Urocze motywy i jasne odcienie, jak w przypadku dywanu beżowych, delikatnego błękitu dziecięcego lub pudrowego różu, zamieniają każdy pokój w piękną krainę dla niemowląt. Jeśli dywan jest turkusowy, żółty lub w jaskrawym kolorze, to jest to również doskonały wybór na dywan do pokoju dziecięcego. Modele w dowolnym kolorze zachęcają zarówno chłopców, jak i dziewczynki do zabawy i przytulania, dlatego idealnie nadają się również jako wygodne dywany do zabawy. Z kolei dywany dziecięce z zabawnymi zwierzętami z zoo lub kolorowymi literami i cyframi z pewnością zmienią pokój dziecka w raj do zabawy. W przeciwieństwie do dywanu dziecięcego dla niemowląt i małych dzieci, dywan do pokoju nastolatka z pewnością może być wzorem dla dorosłych. W tym przypadku zaleca się na przykład zastosowanie dywanu shaggy w jasnych kolorach. Szczególnie fajny wygląd w pokoju nastolatka tworzy również dywan vintage, który odzwierciedla jego indywidualność i świadomość trendów.

  Dywany dziecięce przetestowane na obecność substancji szkodliwych

  Jeśli chcesz kupić dywan dziecięcy w niskiej cenie, znalezienie odpowiedniego modelu w benuta nie będzie takie trudne. Oprócz wzornictwa i korzystnych cen na pierwszym planie powinny być oczywiście materiały i jakość. U nas znajdziesz dywany dziecięce dla dziewczynek i chłopców wykonane z różnych materiałów, np. z bawełny, włókien syntetycznych lub wełny. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by nasze dywany dziecięce były testowane na obecność substancji szkodliwych i były dobrej jakości. Aby zapewnić, że jest to również zrozumiałe, wiele naszych dywanów dziecięcych posiada certyfikat Oeko Tex lub inne znaki jakości TÜV lub GuT. Nie należy oczywiście zapominać o jeszcze jednej kwestii: Aby po zabawie na nowym modelu nie pojawiła się frustracja, dywan dziecięcy powinien być łatwy w czyszczeniu i wytrzymały, podobnie jak wytrzymały dywan outdoor. W związku z tym wiele naszych modeli jest wykonanych z włókien syntetycznych lub materiałów naturalnych, które zostały przebadane pod kątem zawartości substancji szkodliwych, aby zagwarantować, że nowy dywan dziecięcy jest łatwy w pielęgnacji, odporny i wytrzymały, a jednocześnie oferuje różnorodność kolorów i motywów.