Pomiń
Darmowa dostawa do Polski od 500 pln: obecnie ok.
 • Home>
 • dywany dzieciece>
 • maty do gry
 • Maty do gry

  15 Produkty

  15/15 Wyniki

  Maty do gry LYTTE - zaprojektowane dla dużych i małych

  Czy chcesz, aby Twoje maluchy mogły się wyszaleć, z radością odkrywać świat i bezpiecznie się wyhasać? W takim razie nasze maty do gry w nowoczesnych wzorach z pewnością Cię zachwycą. Piękne, praktyczne i uniwersalne maty do gry LYTTE zostały specjalnie zaprojektowane, aby uczynić życie rodzinne jeszcze szczęśliwszym i bardziej beztroskim. Dzięki wodoodpornej powierzchni możesz łatwo wyczyścić naszą matę do gry wilgotną ściereczką, kiedy coś się stanie w chaotycznym, codziennym życiu rodziny. Dzięki swojemu uroczemu wzornictwu idealnie pasują do każdego pokoju i zachwycą kochających wnętrza rodziców tak samo jak małych poszukiwaczy przygód.

  Wiele zalet

  • Od urodzenia: Nasze maty do gry są uniwersalne i odpowiednie dla dzieci w każdym wieku i każdej płci. Od urodzenia doskonale nadają się jako mata do raczkowania dla niemowląt. Dla maluchów w wieku od trzech lat wspólne składanie i rozkładanie mat jest szczególnie zabawne i sprzyja rozwojowi umiejętności poznawczych.

  • Testowane na obecność szkodliwych substancji: Bezpieczeństwo Twoich dzieci jest dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego nasze maty do gry są testowane na obecność szkodliwych substancji. Są wykonane z miękkiej i odpornej pianki (pianka EVA) i wspierają Twoje dzieci, kiedy raczkują, szaleją i stawiają pierwsze kroki. Nasze maty dla dzieci chronią je również przed zimną podłogą i redukują hałas.

  • Możliwość rozbudowy: Nasze maty do gry można łączyć. Dzięki temu możesz indywidualnie dopasować ich rozmiar do swoich potrzeb. Dzięki praktycznej bawełnianej torbie mata jest łatwa w transporcie i nie zajmuje dużo miejsca. Czy to w pokoju dziecięcym, czy w podróży - dzięki naszym matom do gry możesz wszędzie stworzyć piękne i bezpieczne miejsce dla swoich maluchów.

  • Można ją łatwo wyczyścić: A co, jeśli coś pójdzie nie tak? Możesz po prostu wyczyścić nasze maty do zabawy i dla dzieci wilgotną szmatką. Aby długo cieszyć się matami, najlepiej unikać bezpośredniego kontaktu ze słońcem i nie stawiać na nich ciężkich mebli ani ostrych przedmiotów.

  Kolorowe maty dla dzieci do bezpiecznej zabawy

  Nasza mata do gry LYTTE ma idealną grubość: jest wystarczająco miękka, aby chronić dzieci podczas zabawy, a jednocześnie jest wytrzymała, więc wspiera je, gdy próbują po raz pierwszy chodzić. Ulubione klocki i figurki Twoich maluchów również znajdą na macie dobre oparcie. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, żeby się pobawić. Na macie do gry o wymiarach 120 x 180 cm jest wystarczająco dużo miejsca, aby Twój maluch mógł z ciekawością poznawać świat lub raczkować i bawić się razem z przyjaciółmi.

  Przy okazji: Aby zobaczyć jeszcze więcej uroczych motywów, zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem pięknie zaprojektowanych dywanów dziecięcych. Wszystkie nasze dywany i akcesoria dla dzieci są dostępne do natychmiastowej dostawy i zostały wyprodukowane w wysokim standardzie.

  Kup maty do gry online na stronie benuta

  Chcesz kupić stylową matę do gry dla swojego dziecka lub malucha? W takim razie w benucie jesteś w bezpiecznych rękach! Wykonane z trwałej pianki (pianki EVA), nasze praktyczne maty są testowane na obecność szkodliwych substancji i są idealną matą do zabawy dla Twoich maluchów - miękką, bezpieczną i izolującą. Od tęczowych wzorów po kropki i abstrakcyjne wzory - przejrzyj nasz sklep internetowy benuta i odkryj maty do gry, które są idealne dla Ciebie.

  A żeby zakupy były jeszcze przyjemniejsze, dostarczymy Ci matę do gry bezpośrednio do domu za darmo. Twoja ulubiona mata dotarła, ale nie pasuje idealnie? W takim razie możesz ją łatwo odesłać. Dzięki naszej rozszerzonej polityce zwrotów masz na to nawet 60 dni. Życzymy miłych zakupów!