Pomiń
Darmowa dostawa do Polski od 500 pln: obecnie ok.
 • Home>
 • dywany gwiazdami
 • Dywany z gwiazdami

  16 Produkty

  16/16 Wyniki

  Dywany z gwiazdami: upiększ pokoje dziecięce i sale zabaw

  Dywany z gwiazdami to nowoczesne dywany, a tym samym wyjątkowa biżuteria, która dzięki swojemu uroczemu wzornictwu zapewnia dobry nastrój o każdej porze roku. Motywy gwiezdne już od dłuższego czasu można znaleźć na wszelkiego rodzaju akcesoriach domowych, dlatego też zdobią one również nasze przytulne, miękkie dywany w gwiazdki. Z gwiezdnym dywanem żadne życzenia kolorystyczne nie pozostaną niespełnione - kolory tęczy są reprezentowane tak samo jak dyskretne szarości i beże i okazują się przyciągać wzrok w każdym miejscu w pokoju. Modne dywany w gwiazdki są również dostępne w wielu przytulnych materiałach, w tym z rozgrzewającej wełny i łatwych w pielęgnacji włókien syntetycznych.

  W naszym asortymencie znajdziesz dywany w gwiazdki na każdy gust i do niemal każdej przestrzeni mieszkalnej. W zależności od wzoru, dywan z gwiazdami wygląda zabawnie, nowocześnie lub klasycznie elegancko, a tym samym wyczarowuje bardzo indywidualny wygląd. Gwiazdy można również podziwiać w połączeniu z innymi wzorami graficznymi - na przykład można stworzyć unikalne, mozaikowe wzory, które ozdobią chodniki dywanowe lub okrągły dywan i nadadzą blasku każdemu pomieszczeniu.

  Różnorodność wzornictwa, która inspiruje

  W naszej ofercie znajdziesz dywany w gwiazdki na każdy gust i do niemal każdej przestrzeni mieszkalnej. W zależności od wzoru, dywan w gwiazdki wygląda zabawnie, nowocześnie lub klasycznie elegancko, tworząc bardzo indywidualny wygląd. Gwiazdy można również podziwiać w połączeniu z innymi graficznymi wzorami - na przykład można stworzyć unikalne, mozaikowe wzory, które ozdobią dywaniki lub okrągły dywan i rozjaśnią każde pomieszczenie. Oprócz różowych i niebieskich dywaników, w sieci można znaleźć również prostsze dywaniki w gwiazdki w kolorze czarnym lub kremowym. Style są niezwykle różnorodne. Przeglądaj online i odkrywaj:

  • Dywany gwiazdki o kosmicznym wyglądzie

  • Nowoczesne modele z subtelnym wzorem gwiazdy

  • Zabawne style z kolorowymi pomponami

  Gwieździsty dywan dla młodszych i starszych

  Dywan z gwiazdami jest również idealny do pokojów młodzieżowych lub dziecięcych w formie dywanu dziecięcego. Uroczo umieszczony na powierzchni, tworzy fajny wygląd, który można pięknie uzupełnić innymi akcesoriami domowymi z motywem gwiazdy. Ale także pojedynczo umieszczony na gwiezdnym dywanie, błyszczący motyw sprawia, że wygląda genialnie. Dywan z gwiazdami o wysokim runie zapewnia przytulny wygląd w salonach i sypialniach, a wytrzymały dywan z gwiazdami o płaskim splocie jest idealnym dodatkiem do jadalni. Jak widać, gwiazdy to motyw na każdą okazję!