Dostawa: aktualnie ok. 5-7 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
CHRISTMAS SPECIAL | 20% EKSTRA*
ZAPEWNIJ SOBIE KOD RABATOWY

Dywany z gwiazdami

Produkty 1-13 z 13

Produkty 1-13 z 13

Produkty 1-13 z 13

Dywan w gwiazdy

Dywany w gwiazdy to nowoczesne dywany, a tym samym wyjątkowe elementy biżuterii, które dzięki swojemu uroczemu wzornictwu zapewniają dobry nastrój o każdej porze roku. Motywy gwiezdne od dłuższego czasu pojawiają się na wszelkiego rodzaju akcesoriach domowych, dlatego zdobią również nasze przytulne, miękkie dywany w gwiazdy. W przypadku dywanu w gwiazdy żadne życzenie kolorystyczne nie pozostaje niespełnione - kolory tęczy są reprezentowane w takim samym stopniu, jak dyskretne szarości i beże, i okazują się przyciągać wzrok w każdym miejscu w pokoju. Modne dywany w gwiazdy są również dostępne z wielu przytulnych materiałów, w tym z ciepłej wełny i łatwych w pielęgnacji włókien syntetycznych.

W naszym asortymencie można znaleźć dywany w gwiazdy na każdy gust i do prawie każdej przestrzeni mieszkalnej. W zależności od stylu, dywan w gwiazdy wygląda zabawnie, nowocześnie lub klasycznie elegancko, a tym samym nadaje bardzo indywidualny wygląd. Gwiazdy można również podziwiać w połączeniu z innymi wzorami graficznymi - na przykład można stworzyć unikalne, mozaikowe wzory, które ozdobią chodniki lub okrągły dywan i sprawią, że każde pomieszczenie nabierze blasku.

Dywan w giwazdy dla młodszych i starszych

Dywan w gwiazdy doskonale nadaje się również do pokoi młodzieżowych lub dziecięcych w postaci dywanu dziecięcego. Umieszczona z miłością na powierzchni, tworzy fajny wygląd, który można pięknie uzupełnić innymi akcesoriami domowymi z motywem gwiazd. Ale również pojedynczo umieszczony na dywanie w gwiazdy, błyszczący motyw będzie się wspaniale prezentował. Dywan o wysokim runie w gwiazdy zapewnia przytulność w salonach i sypialniach, a wytrzymały, płasko tkany dywan w gwiazdy to idealny dodatek do jadalni. Jak widać, gwiazdy są motywem na każdą okazję!

* Ważne dla wszystkich nowych subskrybentów newslettera. Voucher jest ważny przez cztery tygodnie. Brak minimalnej wartości zamówienia. Nie można łączyć z innymi promocjami. Brak możliwości skorzystania z cashback.