Pomiń
 • Home>
 • dywany vintage
 • Dywany vintage

  657 Produkty

  657/657 Wyniki

  Dywany vintage w benuta

  Na pulsie czasu: Dywany w stylu vintage są od pewnego czasu jednym z największych trendów w sektorze wyposażenia wnętrz i podbijają coraz więcej domów - czasami jako okrągłe dywany, czasami jako chodniki dywanowe. Nie ma znaczenia, jaki wzór ma dywan vintage, ale raczej jego ogólny wygląd. Z jednej strony przedmioty w stylu vintage sprawiają wrażenie, że były używane przez długi czas, a tym samym odzwierciedlają poczucie trwałości i tradycji. Z drugiej strony, są one ponadczasowe w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu i nie ma potrzeby martwić się, że dywany w stylu vintage są tylko krótkotrwałym trendem. Są one często wykonane z łatwych w pielęgnacji włókien syntetycznych, co czyni je podobnie trwałymi jak dywany tkane na płasko. Model vintage jest często inspirowany wzorami klasycznych dywanów orientalnych, ale należy do kategorii dywanów nowoczesnych.

  Patchwork dywanowy

  Dywany w patchworkowy wzór są często również przycinane do "starego" stylu, jak dywany vintage. Jednak tutaj wzór jest zdominowany przez motywy przypominające patchwork, a sprane, wyblakłe kolory są mniej na pierwszym planie. Piękny dywan patchworkowy może być również zaprojektowany w jasnych kolorach i kolorowych wzorach. W zależności od tego, na przykład szary dywan w patchworkowy wzór jest idealny jako fajny dywan dziecięcy, szczególnie dla nieco starszych dzieci i nastolatków. Obróbka materiałów może być bardzo różna: czasami dywan patchworkowy jest dosłownie zszywany z kilku kawałków, czasami jest tkany w jednym kawałku lub ręcznie robiony w wysokim standardzie, jak dobry wełniany dywan. W każdym przypadku dywan patchworkowy może tchnąć życie w duże pomieszczenia i purystyczne style wyposażenia.

  Modne dywany używane w dużym wyborze

  W benuta masz dostęp do dużej ilości dywanów vintage. Wyblakłe kolory, różnorodne wzory i projekty, różne style: wybieraj między klasycznymi wzorami inspirowanymi orientem, modnymi modelami retro lub dywanami w stylu używanym. Jednocześnie oferujemy również duży wybór nowoczesnych dywanów patchworkowych na każdy gust i do każdej przestrzeni mieszkalnej. Jeśli, nawiasem mówiąc, jesteś bardziej zainteresowany nowoczesnym modelem, możesz znaleźć to, czego szukasz w wysokiej jakości dywanie bawełnianym.