Pomiń
 • Home>
 • dywany vintage
 • Dywany vintage

 • Placeholder for alt textVintage Velvet
 • Placeholder for alt textKolekcja Frencie
 • Placeholder for alt textKolekcja Visconti
 • Placeholder for alt textKolekcja Yuma
  657 Produkty

  657/657 Wyniki

  Dywan vintage

  Na czsie: dywany w stylu vintage są od pewnego czasu jednym z głównych trendów w sektorze wyposażenia wnętrz i podbijają coraz więcej domów - czasem jako dywany okrągłe, a czasem jako chodniki. Nie ma większego znaczenia, jaki wzór ma dywan vintage, ale bardziej liczy się jego ogólny wygląd. Z jednej strony rzeczy w stylu vintage sprawiają wrażenie, jakby były używane od dawna, a zatem odzwierciedlają poczucie trwałości i tradycji. Z drugiej strony, są one ponadczasowe w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu i nie ma powodów do obaw, że dywany w stylu vintage to tylko krótkotrwały trend. Często są one wykonane z łatwych w pielęgnacji włókien syntetycznych, dzięki czemu są równie trwałe jak dywany tkane na płasko.

  Patchwork dywanowy

  Dywany o metodzie patchwork często są również przycinane w celu uzyskania efektu "starości", jak w przypadku dywanów vintage. Jednak w tym przypadku dominują motywy patchworkowe, a wyprane, wyblakłe kolory nie wysuwają się na pierwszy plan. Piękny dywan patchworkowy może być również zaprojektowany w jasnych kolorach i barwnych wzorach. W zależności od tego, na przykład szary dywan patchworkowy jest idealny jako fajny dywany dziecięcy, zwłaszcza dla nieco starszych dzieci i nastolatków. Obróbka materiałów może być bardzo różna: czasami dywan patchworkowy jest dosłownie zszywany z kilku kawałków, czasami jest tkany z jednego kawałka lub wykonywany ręcznie w wysokim standardzie, jak dobry dywan wełniany. W każdym razie dywan patchworkowy może tchnąć życie w duże pomieszczenia i purystyczne style wyposażenia.

  Modne, dywany o zużytym wyglądzie w dużym wyborze

  W benuta można wybierać spośród szerokiej gamy dywanów vintage. Wyblakłe kolory, różnorodne wzory i desenie, różne style: wybieraj pomiędzy klasycznymi wzorami inspirowanymi orientem, modnymi modelami retro lub dywanami o zużytym wyglądzie. Jednocześnie oferujemy również duży wybór nowoczesnych dywanów patchworkowych dla każdego gustu i przestrzeni mieszkalnej. Jeśli natomiast bardziej interesuje Cię model nowoczesny, możesz znaleźć to, czego szukasz, w wysokiej jakości dywanie bawełnianym.