Pomiń
 • Home>
 • dywany naturalnych wlokien
 • Dywany z naturalnych włókien

  1248 Produkty

  1248/1248 Wyniki

  Dywany z włókien naturalnych

  Dywany z włókien naturalnych cieszą się dużą popularnością dzięki swoim naturalnym materiałom. Asortyment materiałów sięga od wełny, bawełny, sizalu, juty i bambusa po rzadsze włókna naturalne, takie jak konopie, banan, jedwab i skóra. Chociaż włókna syntetyczne są obecnie coraz częściej stosowane w przemyśle włókienniczym, włókna naturalne mają wysoki status dzięki swoim wszechstronnym właściwościom i możliwościom wykorzystania. Na przykład służą one jako podstawowy materiał do produkcji wielu rodzajów wykładzin i nadają piękny, naturalny wygląd nie tylko nowoczesnym, ale i klasycznym wariantom dywanów. Wytrzymałe i uniwersalne właściwości włókien naturalnych umożliwiają również stosowanie różnych metod produkcji, takich jak wiązanie, tkanie czy tuftowanie dywanów. W porównaniu z dywanami wełnianymi, dywan jutowy ma zwykle strukturę tkaną.

  Duży wybór dywanów z włókien naturalnych

  Dywan z naturalnego włókna dodaje każdemu domowi przyjemnego akcentu naturalności i uroku. Ponieważ jest to szczególnie doceniane w salonach i sypialniach, dywany z włókien naturalnych są doskonałym dodatkiem do tych pomieszczeń. Z kolei w przypadku dywanu kuchennego lub dywanu outdoor bardziej odpowiednie są włókna syntetyczne, takie jak polipropylen, ponieważ są one narażone na szczególne obciążenia. Włókna naturalne mają doskonałe właściwości termoregulacyjne. Dzięki tej "luźnej i pustej" strukturze są one w stanie wchłaniać parę wodną i uwalniać ją ponownie w razie potrzeby, co jest szczególnie istotne w przypadku dywanów wełnianych i bawełnianych. Na przykład dywany wełniane nie tylko izolują ciepło, ale także tworzą naturalny, zdrowy klimat w pomieszczeniach mieszkalnych, regulując wilgotność, neutralizując wchłaniane zapachy i uwalniając je z powrotem do środowiska. Ponadto, istnieją inne właściwości włókien naturalnych, które przemawiają za ich wykorzystaniem jako dywanów z włókien naturalnych.

  Zakup dywanów z włókien naturalnych online

  Dywan z włókien naturalnych to wysokiej jakości produkt naturalny, który łączy w sobie naturalność i estetykę. Kupując dywan z wełny nowozelandzkiej, przynosisz do domu produkt szczególnie szlachetny i najwyższej klasy, którego obecność z pewnością docenisz. Ponieważ włókna wełniane i jedwabne bardzo dobrze wchłaniają kolory, są szczególnie trwałe i odporne na działanie światła. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć nie tylko dywany w jaskrawych kolorach każdego rodzaju, ale także dywany w kolorach pastelowych. Od uderzająco popowych, poprzez klasycznie eleganckie, aż po proste - nowoczesne dywany z włókien naturalnych są dostępne w szerokiej gamie wzorów i, na przykład, jako dywany do salonu, wnoszą ożywienie i świeżość do domu i mieszkania. Jednak dywany z włókien naturalnych zachwycają nie tylko różnorodnością wzornictwa, ale także rozmaitością kształtów: Dywan z włókien naturalnych o wysokim runie zapewniają wysoki poziom komfortu we wszystkich pomieszczeniach i utrzymuje stopy w cieple, ale okrągły dywan sizalowy zachwyci Cię również swoją nieporównywalną trwałością.