Pomiń
Darmowa dostawa do Polski od 500 pln: obecnie ok.
 • Home>
 • dywany naturalnych wlokien
 • Dywany naturalne / Dywany z naturalnych włókien

  869 Produkty

  869/869 Wyniki

  Dywany z włókien naturalnych & dywany naturalne w benuta

  Dywany z włókien naturalnych cieszą się dużą popularnością dzięki ich naturalnym materiałom. Zakres materiałów rozciąga się od wełny, bawełny, sizalu, juty i bambusa po rzadsze włókna naturalne, takie jak konopie, banan, jedwab i skóra. Chociaż włókna syntetyczne są obecnie coraz częściej wykorzystywane w przemyśle tekstylnym, włókna naturalne mają wysoki status dzięki swoim wszechstronnym właściwościom i możliwym zastosowaniom. Służą one na przykład jako podstawowy materiał dla wielu rodzajów dywanów i nadają nie tylko nowoczesnym, ale także klasycznym wariantom dywanów piękny, naturalny wygląd. Wytrzymałe i wszechstronne właściwości włókien naturalnych umożliwiają również stosowanie różnych metod produkcji, takich jak wiązanie, tkanie lub tuftowanie dywanów. Dywan sizalowy lub dywan jutowy ma zazwyczaj strukturę tkaną w porównaniu do dywanu wełnianego.

  Odkryj duży wybór dywanów wykonanych z włókien naturalnych

  Dywan z włókna naturalnego dodaje przyjemnego akcentu naturalności i uroku każdemu domowi. Ponieważ jest to szczególnie doceniane w salonach i sypialniach, dywany z włókien naturalnych są idealnym dodatkiem do tych przestrzeni. Z drugiej strony, w przypadku dywanów kuchennych lub zewnętrznych, bardziej odpowiednie są włókna syntetyczne, takie jak polipropylen, ponieważ są one narażone na szczególne obciążenia. Włókna naturalne mają doskonałe właściwości termoregulacyjne. Ze względu na tę "luźną i pustą" strukturę, są one w stanie wchłaniać parę wodną i uwalniać ją ponownie w razie potrzeby, co jest szczególnie prawdziwe w przypadku dywanów wełnianych i bawełnianych. Dywany wełniane, na przykład, nie tylko izolują ciepło, ale także tworzą naturalny, zdrowy klimat życia, regulując wilgotność w pomieszczeniach mieszkalnych, neutralizując pochłaniane zapachy i uwalniając je z powrotem do środowiska. Ponadto istnieją inne właściwości włókien naturalnych, które przemawiają za ich wykorzystaniem jako wykładzin z włókien naturalnych.

  Od B jak bawełna, przez S jak sial, po W jak wełna: w benuta znajdziesz duży wybór naturalnych dywanów wykonanych z wielu różnych naturalnych materiałów. Okrągłe, jako bieżnik lub klasyczne prostokątne. Przeglądaj online i wybierz dywan z włókien naturalnych w designie, który idealnie pasuje do Ciebie i Twojego stylu wnętrza. Znajdziesz go tutaj:

  • Jednokolorowe style dla nowoczesnej atmosfery

  • Naturalne dywany z geometrycznymi wzorami

  • Urocze wzory dla dzieci wykonane z bawełny

  • Wytrzymałe dywany naturalne do kuchni, przedpokoju i jadalni

  • i wiele więcej

  Kup dywany z włókien naturalnych online

  Dywan z włókien naturalnych to wysokiej jakości produkt naturalny, który łączy w sobie naturalność i estetykę. Dywan z wełny nowozelandzkiej to wyjątkowo szlachetny i pierwszorzędny produkt, którego obecność z pewnością docenisz. Ponieważ włókna wełny i jedwabiu bardzo dobrze absorbują kolory, są one szczególnie trwałe i odporne na działanie światła. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz nie tylko dywany w jaskrawych kolorach każdego rodzaju, ale także dywany w kolorach pastelowych. Nowoczesne dywany z włókien naturalnych są dostępne w szerokiej gamie wzorów i, na przykład jako dywany do salonu, wnoszą ożywienie i świeżość do domu. Dywany z włókien naturalnych zachwycają jednak nie tylko różnorodnością wzorów, ale także różnorodnością kształtów: Wysoki dywan z włókien naturalnych z przytulnym runem zapewnia wysoki poziom komfortu we wszystkich pomieszczeniach i utrzymuje stopy w cieple, ale okrągły dywan sizalowy również zachwyci Cię swoją niezrównaną trwałością.