Pomiń
 • Home>
 • dywany pastelowe
 • Dywany pastelowe

  457 Produkty

  457/457 Wyniki

  Dywany pastelowe

  Delikatne kolory, wiosenna lekkość - pastelowe dywany emanują czystą radością życia i są popularnym sposobem na nadanie świeżości każdemu pomieszczeniu, nie tylko wiosną. Niezależnie od tego, czy chodzi o okrągły dywan, czy chodnik kuchenny, dzięki swojej uniwersalności pastele cieszą się powszechną popularnością w dziedzinie mieszkania i wyposażenia wnętrz. W porównaniu z innymi odcieniami, dywany w kolorach pastelowych charakteryzują się wysoką zawartością bieli i niskim stopniem nasycenia. Ponieważ cała paleta kolorów jest bardzo skromna, pastele można wspaniale łączyć z innymi delikatnymi odcieniami, a nawet częściowo z jaskrawymi kolorami.

  Dekorowanie pastelowymi kolorami

  Piękno pastelowego dywanu polega na tym, że różne niuanse można wykorzystać do stworzenia różnych nastrojów. Na przykład różowy dywan może mieć romantyczny efekt, a żółty emanuje świeżością i życiem. Jeżeli pożądany jest określony efekt, można na niego wpłynąć również poprzez wybór kształtu i struktury runa. Przytulny, pastelowy dywan shaggy o przytulnym runie doskonale wygląda w salonie. Gustowne dywany przedłożkowe w pastelowych kolorach wprowadzą do sypialni magiczną feerię barw. Jeśli chcesz mieć dywan, który jest wyjątkowo wytrzymały, powinieneś wybrać dywan outdoor, ponieważ jest on wykonany z wyjątkowo trwałego materiału, który nadaje się również do użytku wewnętrznego.

  Delikatne dywany w pastelowych kolorach

  Niezależnie od tego, czy szukasz dywanu w kolorze niebieskim, mglistej szarości czy kwiecistego różu - w naszej ofercie pastelowych dywanów z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierz dywan w geometryczne wzory, wzory kwiatowe lub pastelowy dywan w paski i wzbogać swój dom miękkimi tonami. Jeśli szukasz dywanu dziecięcego w pastelowych kolorach, na pewno znajdziesz piękny wariant dla dziewczynek i chłopców w odpowiedniej kategorii.

  ,