Dostawa: aktualnie ok. 3-5 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
ZIMOWA WYPRZEDAŻ SPECJALNA | 20 % EKSTRA*
Zapewnij sobie kod rabatowy

Kolorowy dywan

Produkty 1-96 z 256

Strona

Produkty 1-96 z 256

Strona

Produkty 1-96 z 256

Kolorowy dywan

Kolorowy dywan nadaje indywidualny charakter każdemu pomieszczeniu, a jednocześnie zapewnia żywe plamy koloru. Dlatego kolorowe dywany są odpowiednim dodatkiem do domu dla każdego, kto uwielbia kolorowe kwiatowe nadruki, geometryczne wzory lub abstrakcyjne desenie. Dywany vintage są również często nasycone jaskrawymi kolorami i wzbogacają wnętrze swoimi różnorodnymi, nieco wyblakłymi odcieniami.

Harmonijne łączenie kolorowych dywanów

Jeśli dywan jest kolorowy, można go wkomponować w niemal każdy styl mieszkania. Wystarczy zadbać o to, aby przynajmniej jeden odcień koloru znalazł odzwierciedlenie w odcieniach pozostałych elementów wyposażenia. Na szczęście jest to stosunkowo łatwe, ponieważ w szerokiej gamie kolorowych dywanów każdy znajdzie model idealny dla siebie. W połączeniu z prostym wnętrzem, wielokolorowy dywan szczególnie pięknie przyciąga wzrok. Podobnie jak czerwony dywan, pasują one jednak również do bardziej egzotycznych stylów wnętrz.

Kolorowe dywany w wielkiej różnorodności

W benuta można dostać kolorowe dywany w szerokim wyborze kształtów, materiałów, marek i kombinacji kolorystycznych. Cena może być bardzo zróżnicowana w zależności od typu wykonania, wielkości i materiału. Kolorowy dywan na balkon lub wielobarwny dywan vintage może nadać przestrzeni zewnętrznej szczególny charakter i przekształcić ogród lub balkon w bardzo przytulne miejsce. Bez względu na to, czy chodzi o kolorowy dywan Berber, czy wielobarwny dywan w paski z sizalu, w benuta wybór jest nieograniczony. Podobnie jak dywan w odcieniach różu i róży, kolorowe dywany przyciągają wzrok i natychmiast przyciągają wzrok obserwatora. Należy zatem świadomie wybierać dywany szczególnie przyciągające wzrok.

*Ważne dla wszystkich nowych subskrybentów newslettera. Ważny do 14.2.2023 r. Brak minimalnej wartości zamówienia. Nie można łączyć z innymi promocjami. Brak możliwości skorzystania z cashback.