Pomiń
Darmowa dostawa do Polski od 500 pln: obecnie ok.
 • Home>
 • kolorowy dywan
 • Dywan kolorowy

  484 Produkty

  484/484 Wyniki

  Kolorowe dywany: wnieś więcej radości życia do swojego domu

  Kolorowy dywan dodaje indywidualnego charakteru każdemu pomieszczeniu, a jednocześnie zapewnia żywe plamy koloru. Właśnie dlatego kolorowe dywany są odpowiednim dodatkiem do domu dla każdego, kto kocha kolorowe kwiatowe nadruki, geometryczne wzory lub abstrakcyjne wzory. Dywany w stylu vintage są również często zanurzone w jasnych kolorach i wzbogacają wnętrze swoimi różnorodnymi, lekko wyblakłymi odcieniami.

  Harmonijne łączenie kolorowych dywanów

  Jeśli dywan jest kolorowy, można go zintegrować z niemal każdym stylem życia. Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że przynajmniej jeden odcień koloru powinien być odzwierciedlony w odcieniach innych mebli. Na szczęście jest to stosunkowo łatwe, ponieważ duża różnorodność kolorowych dywanów oferuje idealny model dla każdego gustu. W połączeniu z prostym wnętrzem, wielokolorowy dywan jest szczególnie pięknym elementem przyciągającym wzrok. Jednak podobnie jak czerwony dywan, pasują one również do bardziej egzotycznych stylów wnętrz.

  Kolorowe dywany w dużej różnorodności

  W benuta można znaleźć kolorowe dywany w szerokiej gamie kształtów, materiałów, marek i kombinacji kolorystycznych. Cena może się odpowiednio różnić w zależności od rodzaju produkcji, rozmiaru i materiału. Kolorowy dywan na balkon lub wielokolorowy dywan w stylu vintage może dodać szczególnego akcentu do przestrzeni zewnętrznej i przekształcić ogród lub balkon w bardzo przytulny obszar. Niezależnie od tego, czy jest to kolorowy dywan berberyjski, czy wielobarwny dywan w paski wykonany z sizalu, w benuta nie ma ograniczeń co do wyboru. Podobnie jak dywan w różu i róży, kolorowe dywany przyciągają wzrok i natychmiast przyciągają wzrok. Dlatego też szczególnie przyciągające wzrok dywany powinny być wybierane świadomie. Chcesz dodać odrobinę koloru do swojej przestrzeni zewnętrznej? Być może kolorowy dywanik zewnętrzny w naszych popularnych wzorach i rozmiarach jest właśnie dla Ciebie.

  Daj się oczarować naszemu asortymentowi

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz ogromny wybór kolorowych dywanów w popularnych wzorach i kombinacjach kolorystycznych. Przejrzyj asortyment już teraz i daj się zainspirować różnorodnością. Bez względu na to, jaki akcent kolorystyczny chcesz wprowadzić do swojego domu - mamy dla Ciebie odpowiedni model! Oprócz dywanów w kolorze czerwonym lub różowym, znajdziesz tu również..:

  Szukasz prostszej opcji? Nie ma problemu, kliknij na piękne dywany w kolorze beżowym lub w jednolitych kolorach, takich jak czarny, biały lub ciemnoniebieski. Jako największy sprzedawca dywanów w Europie, w benuta znajdziesz szeroki wybór modeli, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.