Dostawa: aktualnie ok. 3-5 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
ZIMOWA WYPRZEDAŻ SPECJALNA | 20 % EKSTRA*
Zapewnij sobie kod rabatowy

Różowy dywan

Produkty 1-96 z 103

Strona

Produkty 1-96 z 103

Strona

Produkty 1-96 z 103

Różowy dywan & dywany różane

Różane i różowe dywany to świetny sposób na wprowadzenie koloru i świeżości do przestrzeni życiowej. Ten pastelowy odcień o wysokiej zawartości bieli ma często pozytywny, optymistyczny wpływ, dlatego jest stosowany w różnych pomieszczeniach mieszkalnych - jako dywan kuchenny w kuchni lub kolor ścian w pokoju dziecięcym.

Dywan w kolorze starego różu są tylko o kilka odcieni ciemniejsze niż dywany w kolorze różowym lub różanym, ale również tworzą przytulną atmosferę, która nadaje wnętrzu delikatny, domowy charakter.

Odpowiednie łączenie różowych dywanów

Dywany różowe i dywany fuksjowe są bardziej intensywne i świetliste w swojej kolorystyce niż ich różowe odpowiedniki. Jeśli dywan jest różowy, w salonie można postawić piękne, wyraziste akcenty, podobnie jak w przypadku dywanów niebieskich. Kolor należy jednak łączyć z rozwagą. Aby uzyskać spójny ogólny obraz, wybierz akcesoria domowe w tym samym odcieniu różu lub w innych odcieniach tworzących delikatne kontrasty. Różowe dywany nadają ciemnym meblom bardzo wyrafinowany wygląd, a w połączeniu z bielą tworzą uroczą, świeżą atmosferę w mieszkaniu. Fioletowy dywan stanowi ciekawą alternatywę - wygląda mniej krzykliwie, ale równie elegancko i nowocześnie.

Ogromny wybór różanych i różowych dywanów

W benuta masz duży wybór różanych i różowych dywanów i możesz wybrać ten różany lub różowy dywan, który najbardziej Ci się podoba, zgodnie z Twoim gustem. Szczególnie w przypadku odcieni różu i róży istnieje oczywiście bardzo szeroka gama dywanów, takich jak jasnoróżowe, jaskraworóżowe czy łososiowe. W szczególności różowe dywany dziecięce są bestsellerem w sklepie internetowym benuta z dywanami. Szczególnie popularnym wariantem są różowe dywany shaggy. W benuta nie ma również ograniczeń co do kształtu, wielkości, rodzaju wykonania i wyboru materiału, dlatego można wybierać spośród niemal nieograniczonej liczby różowych i różowych dywanów.

*Ważne dla wszystkich nowych subskrybentów newslettera. Ważny do 14.2.2023 r. Brak minimalnej wartości zamówienia. Nie można łączyć z innymi promocjami. Brak możliwości skorzystania z cashback.