Pomiń
Darmowa dostawa do Polski od 500 pln: obecnie ok.
 • Home>
 • fioletowy dywan
 • Dywan fioletowy

  19 Produkty

  19/19 Wyniki

  Fioletowy dywan: stwórz kolorowy akcent

  Fioletowy dywan nadaje każdemu wnętrzu elegancki i jednocześnie mistyczny charakter. Dywany w kolorze fioletowym zawsze wywołują poczucie relaksu i bezpieczeństwa, dlatego doskonale sprawdzają się jako dywan do sypialni lub salonu. Ich ekstrawagancka kolorystyka składa się z odcieni czerwieni i niebieskiego i tworzy różne niuanse w zależności od proporcji mieszania. Pozwala to w szczególny sposób wpływać na atmosferę w mieszkaniu: jeśli dywan jest fioletowy, powstaje delikatny, romantyczny nastrój. Podobnie jak dywan w kolorze różowym, dywan w kolorze fioletowym lub jeżynowym i innych odcieniach jagodowych jest niezwykle mocny i tworzy namiętną, ciepłą atmosferę. W ciemniejszym odcieniu, fioletowy dywan prezentuje aurę glamour.

  Masz na nie ochotę? Z pewnością znajdziesz piękny nowy element w naszej ogromnej ofercie kolorowych dywanów w różnych kolorach, kształtach i wzorach. Miłego przeglądania i zakupów!

  Jak prawidłowo łączyć fioletowe dywany

  Z fioletowym dywanem nie musisz trzymać się jednego stylu wyposażenia. Baw się akcesoriami domowymi w różnych niuansach kolorystycznych i nadaj swojemu wnętrzu indywidualny charakter! Dzięki połyskującym akcesoriom domowym w kolorze złotym i srebrnym możesz ustawić jasne akcenty i podkreślić wyrafinowanie fioletowego dywanu. Użyj szarości lub czerni w połączeniu z fioletowymi dywanikami, aby stworzyć spokojny i relaksujący wygląd. Fioletowe dywaniki można również bardzo dobrze łączyć z dywanikami w kolorze taupe, aby stworzyć harmonijny ogólny wygląd.
  Niezależnie od tego, czy są pastelowe, czy ciemnofioletowe. Czy to gładkie, czy z nadrukiem. Przeglądaj duży wybór fioletowych dywanów online i odkryj:

  • Nowoczesne style dla każdej przestrzeni życiowej

  • Klasyczne style do salonu i sypialni

  • Zabawne elementy z frędzlami

  • Geometryczne wzory i czyste linie

  Prawidłowe połączenie fioletowego dywanu

  Dzięki fioletowemu dywanowi nie musisz przywiązywać się do jednego stylu wnętrza. Baw się akcesoriami domowymi w różnych odcieniach i nadaj swojemu wnętrzu indywidualny charakter raz za razem! Dzięki połyskującym akcesoriom domowym w kolorze złotym i srebrnym możesz ustawić świetliste akcenty i podkreślić wyrafinowanie fioletowego dywanu. Aby zapewnić spokój i relaks w ogólnym obrazie, użyj szarości lub czerni w połączeniu z dywanami w kolorze fioletowym. Fioletowe dywany można również bardzo dobrze łączyć z dywanami w kolorze taupe, aby stworzyć harmonijny ogólny obraz.

  Dywany fioletowe w ogromnym wyborze

  W benuta możesz wybierać spośród szerokiej gamy fioletowych dywanów i znaleźć odpowiedni dywan do swojego pokoju. Nasz sklep internetowy z dywanami nie pozostawia nic do życzenia. Oferujemy ogromny wybór, na przykład naturalne, fioletowe dywany zewnętrzne wykonane z sizalu, wełniane, puszyste i niezwykle przytulne fioletowe dywany z wysokim włosiem lub ekstrawaganckie fioletowe lub fioletowe dywany klasyczne, aby wymienić tylko kilka przykładów. Naszym bestsellerem wśród fioletowych dywanów jest fioletowy dywan z krótkim włosiem Frencie Baroque. Obecnie szczególnie popularne są również nasze fioletowe dywany vintage, które można łatwo i elastycznie łączyć, nadając każdemu pomieszczeniu lub biuru wyjątkową atmosferę.

  Szaro-fioletowe dywany do każdej przestrzeni mieszkalnej


  Szaro-fioletowe dywany pasują do każdego pomieszczenia i tworzą kolorowy akcent, ale nie są przytłaczające. Akcesoria podłogowe w tej kombinacji kolorystycznej wyglądają szczególnie stylowo w przytulnym wiejskim stylu. Od salonu, przez jadalnię, aż po sypialnię: dywan w kolorze szarym i fioletowym sprawi, że Twoje cztery ściany staną się bardziej przytulne, a pomieszczenie nabierze ponadczasowego charakteru. Wypróbuj i wprowadź liliowo-szary element do swojego domu!