Pomiń
Darmowa dostawa do Polski od 500 pln: obecnie ok.
 • Home>
 • turkusowy dywan
 • Dywan turkusowy

  78 Produkty

  78/78 Wyniki

  Turkusowy dywan: świeży i stylowy dodatek podłogowy

  Turkusowe dywany wnoszą do pomieszczeń przyjemną świeżość i jasność. Podobnie jak w przypadku dywanu w kolorze zielonym, jego zielona zawartość rozwija naturalny, ożywczy efekt. W przypadku turkusowego dywanu, jest on dodatkowo uzupełniony niebieskim odcieniem, tworząc wieloaspektową niebiesko-zieloną tonację kolorystyczną, która zapewnia letnią atmosferę w Twoich czterech ścianach o każdej porze roku.

  Dzięki różnym odcieniom, dywany turkusowe wzbogacają każde wnętrze o różnorodne niuanse. Szczególnie popularnym z nich jest petrol. Dywany petrol należą do ciemniejszych wariantów dywanów turkusowych - ich odcień jest bardzo intensywny i mocny, a tym samym oddaje pewną elegancję, podobnie jak dywany niebieskie.

  Połącz turkusowe dywany w pokoju

  Aby dywan turkusowy i dywan benzynowy przyniosły optymalny efekt, najlepiej połączyć je z akcesoriami domowymi w jednolitych odcieniach. Szczególnie harmonijną atmosferę z morskim charakterem tworzy połączenie koloru białego z turkusowym dywanem. Idealne są także pastelowe odcienie żółci i różu. Inne jaskrawe kolory również dobrze komponują się z turkusowymi dywanami. Ważne jest jednak, aby akcenty ustawiać oszczędnie! Zbyt dużo turkusu lub benzyny szybko wygląda chłodno i niewygodnie.

  Odpowiednio zaaranżowany, turkusowy dywan podobny do dywanów w stylu wiejskim jest jednak prawdziwym skarbem w domu i przyniesie wiele radości.

  Turkusowe dywany w ogromnej różnorodności

  Możesz wybierać spośród niezwykle dużego wyboru dywanów turkusowych lub dywanów w kolorze benzyny. Ponieważ kolor turkusowy nie jest do końca jasno zdefiniowany i opisuje odcień pomiędzy zielonym a niebieskim, często określany również jako niebiesko-zielony lub zielono-niebieski, istnieje szeroka gama niuansów kolorystycznych, co oczywiście znajduje również odzwierciedlenie w dywanach benuta. Od dywanu zewnętrznego w kolorze benzyny, przez dywany sizalowe w kolorze cyjanu, po pastelowy turkusowy dywan do salonu, nie ma prawie żadnych ograniczeń co do wyboru kształtu, materiału i metody produkcji turkusowego dywanu. Przejrzyj naszą ogromną ofertę kolorowych dywanów online już teraz i wybierz swój nowy ulubiony dywan w turkusowym lub innym pięknym kolorze.

  Odkryj różnorodność

  Przejrzyj naszą ogromną gamę kolorowych dywanów online i wybierz swój nowy ulubiony dywan w turkusowym lub innym pięknym kolorze. Nasze turkusowe dywany są dostępne w następujących wersjach

  • Klasyczny styl vintage

  • Romantyczne kwiatowe nadruki

  • Urocze wzory dla dzieci

  • Nowoczesne style

  • i wiele więcej!

  Turkusowo-szare dywany do każdej przestrzeni życiowej


  Kolorowy styl bez przesady? Możesz to osiągnąć naprawdę dobrze i łatwo dzięki turkusowo-szarym dywanom! Te nowoczesne elementy sprawiają, że każdy salon przyciąga wzrok i tworzy stylową i przytulną atmosferę. Uważamy również, że połączenie kolorów turkusowego i szarego wygląda pięknie, dlatego znajdziesz tutaj wiele wspaniałych wzorów - od F jak kwiatowy, przez G jak geometryczny, po V jak vintage. Przeglądaj online już teraz i odkryj swój nowy turkusowo-szary dywan!

  Kup turkusowe dywany online

  Jeśli chcesz kupić tanio turkusowe dywany online, benuta jest odpowiednim miejscem dla Ciebie. Tutaj prawie na pewno znajdziesz odpowiedni model swojego turkusowego dywanu. W benuta skupiamy się nie tylko na designie i bezkonkurencyjnych cenach, ale także na jakości. Przywiązujemy dużą wagę do faktu, że nasze nowoczesne dywany są tak samo wytrzymałe i trwałe, jak na przykład ręcznie tkane dywany perskie.