Dostawa: aktualnie ok. 3-5 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
ZIMOWA WYPRZEDAŻ SPECJALNA | 20 % EKSTRA*
Zapewnij sobie kod rabatowy

Turkusowy dywan

Produkty 1-53 z 53

Produkty 1-53 z 53

Produkty 1-53 z 53

Turkusowy dywan

Turkusowe dywany wprowadzają do pomieszczeń przyjemną świeżość i jasność. Podobnie jak w przypadku dywanu w kolorze zielonym, jego zielona zawartość daje naturalny, ożywczy efekt. W przypadku dywanu w kolorze turkusowym jest on dodatkowo uzupełniony niebieskim odcieniem, tworząc wielopłaszczyznowy niebiesko-zielony odcień koloru, który zapewni letnią atmosferę w Twoich czterech ścianach o każdej porze roku.

Dzięki różnym odcieniom kolorów, dywany turkusowe wzbogacają każde wnętrze o różnorodne niuanse. Szczególnie popularna jest benzyna. Dywany w kolorze benzyny należą do ciemniejszych wariantów dywanów turkusowych - ich kolorystyka jest bardzo intensywna i mocna, dzięki czemu, podobnie jak w przypadku dywanów niebieskich, nadaje im pewną elegancję.

Łączenie turkusowych dywanów w pomieszczeniu

Aby turkusowy dywan i dywan w kolorze benzyny dały optymalny efekt, najlepiej połączyć je z dodatkami do domu w jednolitych odcieniach. Szczególnie harmonijną atmosferę o morskim charakterze można uzyskać, łącząc kolor biały z turkusowym dywanem. Idealne są również pastelowe odcienie żółci i różu. Inne jaskrawe kolory mogą również dobrze wyglądać obok turkusowych dywanów. Ważne jest jednak, aby akcenty były rozłożone oszczędnie! Zbyt dużo turkusu lub benzyny szybko wygląda chłodno i niekomfortowo.

Jednak przy odpowiedniej aranżacji turkusowy dywan, podobny do dywanów w stylu wiejskim, jest prawdziwym skarbem w domu i przyniesie wiele radości.

Dywany turkusowe w ogromnej różnorodności

Można wybierać spośród wyjątkowo dużego wyboru dywanów turkusowych lub w kolorze benzyny. Ponieważ kolor turkusowy nie jest do końca jasno zdefiniowany i określa odcień pomiędzy zielenią a niebieskim, często określany również jako niebiesko-zielony lub zielono-niebieski, istnieje szeroki zakres niuansów kolorystycznych, co oczywiście znajduje odzwierciedlenie w dywanach benuta. Od dywanu outdoor w kolorze benzyny, przez dywanik sizalowy w kolorze cyjanu, po pastelowy turkusowy dywan do salonu - wybór kształtu, materiału i sposobu wykonania turkusowego dywanika jest niemal nieograniczony.

Zakup dywanów turkusowych online

Jeśli chcesz kupić dywany turkusowe online w niskiej cenie, benuta jest właściwym miejscem dla Ciebie. Tutaj prawie na pewno znajdziesz odpowiedni model swojego turkusowego dywanu. W firmie benuta, oprócz wzornictwa i bezkonkurencyjnych cen, na pierwszym planie jest jakość. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by nasze nowoczesne dywany były tak samo wytrzymałe i trwałe, jak na przykład ręcznie tkane dywany perskie.

*Ważne dla wszystkich nowych subskrybentów newslettera. Ważny do 14.2.2023 r. Brak minimalnej wartości zamówienia. Nie można łączyć z innymi promocjami. Brak możliwości skorzystania z cashback.