Dostawa: aktualnie ok. 3-4 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
20% EXTRA na WSZYSTKO!
▸ Zaprenumeruj newsletter

Pomarańczowy dywan

Produkty 1-87 z 87

Produkty 1-87 z 87

Produkty 1-87 z 87

Pomarańczowy dywan

Pomarańczowe dywany są pełne energii i witalności. Ich ciepły odcień tworzy radosny, lekki i ekscytująco jasny nastrój, który emanuje letnią aurą przez cały rok. Ponieważ pomarańczowy jest kolorem drugorzędnym, dywany pomarańczowe zawierają składniki czerwone i żółte, które tworzą indywidualny efekt w zależności od proporcji mieszanki. W ten sposób pastelowy dywan w kolorze pomarańczowym może stanowić delikatne akcenty, natomiast dywan w kolorze glinianym, podobnie jak dywan brązowy, ma ziemisty wydźwięk i nadaje wnętrzu naturalny urok. Dywany brązowe i pomarańczowe przyciągają uwagę we wszystkich pomieszczeniach, niezależnie od tego, czy są umieszczone w sypialni, salonie czy przedpokoju.

Połączenie dywany w kolorze glinianym

Jeśli dywan jest pomarańczowy, to ze względu na swoje wielopłaszczyznowe podteksty oferuje bardzo wszechstronne możliwości kombinacji i dlatego doskonale harmonizuje z innymi kolorowymi dodatkami do domu. Szczególnie kontrastowy wygląd uzyskuje się, łącząc go z kolorem niebieskim, ponieważ jest on kolorem uzupełniającym pomarańczowy. Z kolei styl egzotyczny w stylu etno najlepiej tworzyć z różem lub żółcią. Ponadto dywan turkusowy często ma elementy pomarańczowe i jest ozdobiony np. ornamentowymi wzorami.

Pomarańczowe dywany w wielkiej różnorodności

W benuta masz niezrównany wybór dywanów w odcieniach pomarańczy, które szybko zmienią Twój dom w oazę przytulności. Dzięki wyszukanym elementom wzornictwa i stylu naszych dywanów w kolorze pomarańczowym, a także wysokiej jakości włóknom naturalnym i syntetycznym, tworzymy wysokiej jakości i wartościowe akcesoria podłogowe. Podobnie jak czerwony dywan, pomarańczowy okrągły dywan szybko wnosi ciepło do jałowej i chłodnej łazienki. Podobnie, pomarańczowy chodnik może nadać szlachetny charakter pustemu korytarzowi.