Pomiń
 • Home>
 • dywany wiskozy
 • Dywany z wiskozy

  349 Produkty

  349/349 Wyniki

  Dywany z wiskozy

  Delikatne, błyszczące i aksamitnie miękkie - dywany z wiskozy wzbogacą Twój dom jedwabistym połyskiem oraz paletą kolorów składającą się z eleganckich odcieni i subtelnych wzorów. Wzornictwo tych specjalnych akcesoriów podłogowych jest proste, a jednocześnie bardzo efektowne. Na każdym wiskozowym dywanie rozgrywa się wspaniała gra kolorów: jedwabiste włókna odbijają światło, tworząc wyrafinowany blask, który w zależności od kąta, pod jakim się na niego patrzy, tworzy niepowtarzalną powierzchnię i wygląda tak samo indywidualnie jak dywan vintage.

  Podczas gdy dywany sizalowe są wykonane z włókien naturalnych, dywany wiskozowe są wykonane z naturalnych włókien syntetycznych. Ma to wiele zalet, ponieważ w przeciwieństwie do dywanów wełnianych, dywany z wiskozy są odpowiednie dla osób uczulonych na sierść zwierząt. Ponieważ struktura wiskozy jest bardzo delikatna, dywany wiskozowe mają podobne właściwości jak dywany bawełniane, ale mogą być przetwarzane jeszcze drobniej, co oznacza, że runo tych błyszczących kawałków może być przetwarzane bardzo gęsto i jest tak samo przytulne i miękkie jak dywany shaggy, mimo stosunkowo krótkiego runa.

  Luksusowe dywany z wiskozy

  Powierzchnia dywanu wiskozowego jest miękka jak jedwab i wzbogaca salony i sypialnie swoim szlachetnym blaskiem. Starannie wykonane ręcznie dywany wiskozowe mogą być wykonane w 100% z wiskozy. W zależności od modelu, różne kombinacje materiałów, takich jak błyszcząca wiskoza i wysokiej jakości wełna, tworzą przytulną atmosferę. Bawełna jest również popularnym włóknem, które często stosuje się w połączeniu z wiskozą. Ten wyjątkowy dobór materiałów sprawia, że szlachetne dywany są nie tylko wyjątkowo luksusowe, ale także przyjemnie miękkie i przytulne. Niezależnie od tego, z jakim materiałem połączono dywany wiskozowe, zawsze są one przyjemne w dotyku i dają poczucie chodzenia po aksamicie.

  Odkryj szeroką gamę eleganckich dywanów wiskozowych i zwiększ współczynnik przytulności. Czy to w formie chodnika, czy narzuty na łóżko - będziesz zaskoczony, jak aksamitna faktura odmieni Twój dom!

  ,