Dostawa: aktualnie ok. 3-4 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
20% EXTRA na WSZYSTKO!
▸ Zaprenumeruj newsletter

Linie Design dywnay

Produkty 1-1 z 1

Produkty 1-1 z 1

Produkty 1-1 z 1

Dywany Line Design

Linie Design prezentują najwyższej jakości ręcznie tkane dywany i dywany shaggy w stylu skandynawskim. Od 1980 roku ta duńska marka z siedzibą w Kopenhadze przekłada nowe trendy na eleganckie projekty, które są obecnie bestsellerami w ponad 60 krajach. Z myślą o przeniesieniu purystycznego piękna północy do każdego domu, czołowi projektanci z całej Skandynawii tworzą wzory o niepowtarzalnej przejrzystości i lekkości. Dywany Linie Design łączą nowoczesny skandynawski styl z niezrównanym kunsztem: wyraźne, proste cięcia i spokojne kolory sprawiają, że te wysokiej jakości dywany są ponadczasowymi podstawami eleganckiego mieszkania.

W produkcji dywanów Linie Design szczególny nacisk kładzie się na funkcjonalność, trwałość i jakość. Dlatego też Linie Design bazują przede wszystkim na wysokiej jakości materiałach, takich jak wełna, len i wybrane włókna syntetyczne, które są przetwarzane przez doświadczonych producentów przy użyciu tradycyjnych technik - tworząc ponadczasowo piękne dywany wełniane i wiele innych dywanów o purystycznej elegancji.

Jako członek CARE & FAIR, Linie Design opowiada się przeciwko pracy dzieci i wspiera liczne projekty społeczne w krajach produkujących klasyczne dywany. Działania proekologiczne są podkreślane przez celowy dobór materiałów testowanych na obecność substancji szkodliwych oraz ich przetwarzanie w procesach przyjaznych dla środowiska.