Dostawa: aktualnie ok. 3-5 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
ZIMOWA WYPRZEDAŻ SPECJALNA | 20 % EKSTRA*
Zapewnij sobie kod rabatowy

Dzięki naszym matom do zabawy LYTTE możesz stworzyć piękne miejsce, w którym Twoje maluchy będą mogły swobodnie i bezpiecznie się bawić. Zabawne, praktyczne i indywidualne - zaprojektowane z myślą o Twoim chaotycznym i wesołym życiu rodzinnym

LYTTE Playmats

 

Stylowe maty do zabawy

Życzenia i potrzeby Wasze i Waszych pociech są bliskie sercom naszego zespołu projektowego. Dlatego stworzyliśmy maty do zabawy, które idealnie pasują do Waszego pełnego przygód życia rodzinnego, pełnego zabawy, miłości i bezpieczeństwa. 

Podaruj radość jako prezent

Nadal szukasz idealnego prezentu świątecznego dla małych odkrywców? Nasze maty do zabawy LYTTE sprawią, że małym i dużym dzieciom zaświecą się oczy. Maty przychodzą w pięknym opakowaniu, które świetnie wygląda pod choinką - wystarczy zawiązać wokół niego kokardę i gotowe! 

Tak indywidualne jak Ty

Zabawy, harce i poznawanie świata - szczególnie w pierwszych latach życia nasze maluchy spędzają dużo czasu na podłodze. Czy to w domu, czy w podróży - dzięki praktycznej bawełnianej torbie możesz wszędzie zabrać nasze maty do zabawy, a dzięki kształtowi dopasować ich rozmiar do swoich potrzeb. 

Wzory inspirujące małych i dużych

Ważne było dla nas stworzenie mat do zabawy, które nie tylko idealnie pasują do Ciebie i Twojego domu ale także zachwycą zarówno dzieci, jak i kochających wnętrza rodziców. Co najlepsze, nowoczesne wzory można łączyć także z innymi naszymi dywanami LYTTE i akcesoriami do pokoju dziecięcego

Let’s grow together

Nasze maty do zabawy przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku i każdej płci. Nadają się one już dla niemowląt od zerowego wieku. Szczególnie dla maluchów od trzeciego roku życia, wspólne składanie i rozkładanie mat do zabawy jest świetną zabawą i wspiera ich zdolności poznawcze.

Bezpieczna zabawa

W LYTTE stawiamy na bezpieczeństwo Państwa dzieci. Dlatego oczywistym dla nas było przetestowanie naszych mat do zabawy również pod kątem szkodliwych substancji. Wykonane są one ze szczególnie miękkiej i odpornej pianki (pianka EVA), która chroni malucha przed zimną podłogą podczas raczkowania, zabawy i stawiania pierwszych kroków. Jednocześnie redukują one hałas. 

Zaprojektowane dla prawdziwego życia

Dzięki wodoodpornej powierzchni, można łatwo wyczyścić nasze maty do zabawy wilgotną szmatką. Aby długo cieszyć się tym produktem, zalecamy pozostawienie odkurzacza w szafie i nie stawianie na matach ciężkich mebli ani ostrych przedmiotów. Należy również unikać bezpośredniego kontaktu ze światłem słonecznym i używać mat tylko w pomieszczeniach. Nasze dywany in- & outdoor są świetną alternatywą jako przytulna mata do zabawy na zewnątrz. 

*Ważne dla wszystkich nowych subskrybentów newslettera. Ważny do 14.2.2023 r. Brak minimalnej wartości zamówienia. Nie można łączyć z innymi promocjami. Brak możliwości skorzystania z cashback.