Pomiń
Darmowa dostawa do Polski od 500 pln: obecnie ok.
 • Home>
 • male dywany
 • Małe dywany

  214 Produkty

  214/214 Wyniki

  Mały dywan, duży efekt: wykorzystaj więcej z przedpokoju, łazienki i innych miejsc

  Miłosne detale sprawiają, że Twój dom jest naprawdę przytulny. Mały dywanik jest więc idealny, aby zmienić mebel w element przyciągający wzrok lub ożywić przestrzeń mieszkalną. Czy Ty też chciałbyś spróbować? Odkryj małe dywany w wielu kolorach, materiałach i kształtach w sklepie benuta i znajdź swój ulubiony! Miłej zabawy przy przeglądaniu!

  Jak stylizować mały dywan

  Możesz nadać nastrojowy akcent pięknemu dodatkowi do podłogi: Podczas gdy mały, okrągły dywan świetnie wygląda pod meblami, np. stolikiem bocznym, mały, wąski dywanik wygląda szczególnie dobrze w kuchni lub w podłużnym korytarzu. W salonie i jadalni mały dywanik dodaje przytulności. Połącz go z pasującymi akcesoriami domowymi i roślinami, a Twój pokój będzie wyglądał o wiele ciekawiej!

  Małe dywaniki, takie jak 70 x 140 cm lub 90 x 160 cm lub dywany 80x150 cm, są też wygodniejsze do noszenia. W ten sposób możesz łatwo zmienić wystrój swojego domu i stworzyć nową, przyjemną atmosferę w zaledwie kilku krokach.

  Zakupy według pomieszczeń

  • Przedpokój: Mały, wąski dywanik w przedpokoju tworzy miękkie przejścia i sprawia, że pomieszczenie wygląda bardziej zachęcająco. Pozwól się zainspirować naszym szerokim wyborem chodników. Wskazówka: Wycieraczka jest idealna jako łapacz brudu w strefie wejściowej lub jako podkładka pod drzwi.

  • Sypialnia: Wybierz mały dywanik do sypialni, aby łagodniej rozpocząć dzień. Zwłaszcza dywaniki o wysokim runie są przytulne, miękkie dla stóp i wyglądają stylowo. Jeśli masz dużo miejsca na środku pokoju, dywan 120x170 cm może wyglądać świetnie.

  • Salon i jadalnia: Salon i jadalnia to serce Twojego domu. Tutaj możesz uwydatnić konkretny obszar za pomocą małego dywanika lub zaakcentować niewielkie meble.

  • Łazienka: Bez względu na to, czy jest w kolorze beżowym, czarnym czy kolorowym - dzięki dywanikom kąpielowym wprowadzisz do swojej łazienki dobre samopoczucie. Ten piękny dodatek do podłogi nada Twojemu pomieszczeniu więcej przytulności.

  Kup małe dywaniki online na benuta

  Mały dywanik to szybki i łatwy sposób na urozmaicenie każdego pomieszczenia. Nadal szukasz idealnego egzemplarza? Odkryj swój ulubiony w sklepie benuta! Aby przeglądanie i zakupy były jeszcze przyjemniejsze, dostarczymy Twoje zamówienie wygodnie do domu. Jeśli nie spodoba Ci się Twój ulubiony produkt, możesz go po prostu odesłać do nas. Dzięki naszej rozszerzonej polityce zwrotów masz na to nawet 60 dni.

  Przejrzyj naszą szeroką ofertę małych dywaników w popularnych wzorach i kształtach i zainspiruj się! Wszystkie elementy są produkowane w wysokim standardzie.