Pomiń
Darmowa dostawa do Polski od 500 pln: obecnie ok.
 • Home>
 • dywany gabbeh
 • Dywany Gabbeh

  33 Produkty

  33/33 Wyniki

  Dywany Gabbeh: Kolorowy i stylowy dom

  Dywany Gabbeh są stosunkowo abstrakcyjnymi i kolorowymi dziełami sztuki w porównaniu do innych klasycznych dywanów. Podobnie jak dywany kilim lub dywany berberyjskie, te tradycyjne dywany Gabbeh były pierwotnie wytwarzane przez nomadów i używane do różnych celów, na przykład jako siedzenia. Dywany Gabbeh charakteryzują się dużymi obszarami kolorów i są ozdobione geometrycznymi wzorami lub bogatymi motywami zwierzęcymi. Charakterystyczny dla dywanów Gabbeh jest również wyrazisty i jasny wybór kolorów. Tradycyjnie, dywany Gabbeh były wykonane z owczej lub koziej skóry i barwione wyłącznie naturalnymi barwnikami. W latach 90-tych wokół dywanów Gabbeh rozwinął się prawdziwy boom.

  Nowoczesne dywany Gabbeh

  Ponieważ dywany Gabbeh zostały zmodernizowane pod względem wzornictwa, tylko powierzchownie przypominają tradycyjne dywany orientalne. Dzięki zabawnemu i kolorowemu wzornictwu, dywany Gabbeh są bardzo popularne. Nowoczesny dywan Gabbeh jest raczej typowym wzorem Gabbeh, który charakteryzuje się głównie dużymi i jaskrawo kolorowymi obszarami. Dywany Gabbeh są podobne do nowoczesnych dywanów w stylu etnicznym i są zaprojektowane w mocnym czerwonym lub niebieskim kolorze i mogą być używane na przykład jako kontrastowy dywan w salonie. Dywany Gabbeh mają bardzo ożywczy efekt i przyciągają wzrok każdego obserwatora. Ich zabawny design sprawia, że dywany Gabbeh są szczególnie popularnym dodatkiem do domu.

  Dywany Gabbeh w dużym wyborze

  W benuta masz dostęp do dużej ilości dywanów Gabbeh. Bogata kolorystyka, różnorodne wzory i projekty, różne style: wybieraj między inspirowanymi orientem wzorami Gabbeh, nowoczesnymi modelami z obramowaniem lub dywanami Gabbeh w geometrycznej czerni i bieli. Oferujemy również duży wybór nowoczesnych dywanów Gabbeh na każdy gust i do każdej przestrzeni mieszkalnej. Co powiesz na okrągły dywan Gabbeh z wzorem? Dywan Gabbeh wzbogaca dom i ogród oraz upiększa każde wnętrze uderzająco pięknym dodatkiem.

  Zainspiruj się naszymi stylami Gabbeh


  Mamy ogromny wybór klasycznych dywanów - w tym wiele wspaniałych stylów Gabbeh. Niezależnie od tego, czy chodzi o sypialnię, salon czy strefę wejściową: te tradycyjne dywany świetnie wyglądają w każdej przestrzeni mieszkalnej i można je łączyć na wiele fajnych sposobów. Przeglądaj online i odkryj:

  • Dywany w neutralnych odcieniach, takich jak beżowy, kremowy lub brązowy, które dodają naturalnego uroku.

  • Dywany w jasnych kolorach, takich jak niebieski, czerwony lub zielony, które dodadzą Twojemu domowi energii.

  • Dywaniki z obramowaniem, jako bieżniki lub w okrągłych wersjach do małych pomieszczeń

  Odkryj piękne i niedrogie dywany Gabbeh, w tym ręcznie tkane dywany wełniane, online w benuta i udekoruj swój dom ponadczasowym, klasycznym urokiem!