Dostawa: aktualnie ok. 3-5 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
ZIMOWA WYPRZEDAŻ SPECJALNA | 20 % ekstra*
Zapewnij sobie kod rabatowy
00Dni 00God 00Min 00Sek

Dywany w stylu dworku

Produkty 1-96 z 117

Strona

Produkty 1-96 z 117

Strona

Produkty 1-96 z 117

Dywan w stylu wiejskim

Rustykalny urok z gwarancją dobrego samopoczucia: dywany do domów wiejskich są częścią żywego trendu, który towarzyszy nam od dawna i od wielu lat zdobi nasze podłogi. Pochodzące z XVIII wieku elementy wyposażenia wnętrz w stylu country, takie jak chodniki kuchenne i zwykłe chodniki, do dziś inspirują nas miękkimi kolorami i kwiatowymi wzorami. Inspirowane naturą, miękkie beże, czyste biele i ciepłe pastelowe kolory wprowadzają poczucie spokoju i harmonii do każdego wnętrza i można je łączyć z dowolnymi drewnianymi meblami. Dywan w stylu wiejskim, inspirowany klasycznymi wzorami, takimi jak eleganckie obramowania i delikatne wzory wiciowe, często zawiera również elementy nowoczesne. Tworzy to zachęcającą, przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu, która zapewnia długotrwały relaks i wypoczynek. W tym wzorze popularne są również dywany vintage, ponieważ ich tak zwany wygląd używany pięknie podkreśla tradycyjne pochodzenie stylu wiejskiego. To pełne miłości wzornictwo ostatecznie kształtuje ponadczasowy charakter dywanów w stylu wiejskim, które można łączyć nawet z nowoczesnymi stylami życia, nie tracąc ich nostalgicznego uroku.

Przytulne dywany w stylu wiejskim

Dywany w stylu wiejskim bardzo dobrze komponują się z beztroską, sielską atmosferą stylu wiejskiego. Nie ma znaczenia, czy dywan outdoor zdobi zewnętrzną część domu, czy też sizalowy dywan w stylu wiejskim ożywia salon swoim naturalnym blaskiem. W benuta, dywany w stylu wiejskim są dostępne w niemal każdym materiale: łatwe w pielęgnacji włókna syntetyczne są tak samo reprezentowane jak wysokiej jakości włókna naturalne, które zostały starannie przetworzone na dywan wełniany. Niezależnie jednak od tego, jaki dywan w stylu wiejskim wybierzesz, zawsze będzie on wyglądał elegancko, prosto i przytulnie, nigdy nie wyjdzie z mody i będzie wzbogacał Twój dom swoim ponadczasowym wzornictwem przez wiele lat.

*Ważne dla wszystkich nowych subskrybentów newslettera. Ważny do 14.2.2023 r. Brak minimalnej wartości zamówienia. Nie można łączyć z innymi promocjami. Brak możliwości skorzystania z cashback.