Dostawa: aktualnie ok. 3-4 dni roboczych | Przedłużone prawo zwrotu: 60 dni | Pomoc i kontakt
20% EXTRA na WSZYSTKO!
▸ Zaprenumeruj newsletter
Niestety nie możemy znaleźć produktów spełniających Twoje wymagania.

Dywany Arte Espina

Młoda holenderska firma Arte Espina już od kilku lat wzbogaca rynek swoimi różnorodnymi kolekcjami. Abstrakcyjne, geometryczne lub kwiatowe - z wielką dbałością o szczegóły projektanci tych wyjątkowych dywanów co roku wychwytują nowe trendy i wdrażają je do indywidualnych kolekcji dywanów, które wyraźnie się wyróżniają.

Nowoczesne dywany Arte Espina wnoszą życie do domu - są pełne wyobraźni i przypominają nowoczesne dzieła sztuki podłogowej dzięki kreatywnemu wykorzystaniu kolorów i wzorów. Puszyste dywany shaggy Arte Espina są dostępne w różnych kolorach, wzorach i przędzach, ale zawsze wyglądają równie nowocześnie i atrakcyjnie. Dzięki zabawnym motywom kolorowe dywany dziecięce Arte Espina przyciągają uwagę dzieci na wysokości ich oczu i zachęcają do wielu pomysłowych zabaw. Częścią dywanów Arte Espina są również chodniki w wielu różnych stylach, kolorach i wzorach. Modne wycieraczki Arte Espina szczególnie dobrze sprawdzają się jako dywany outdoor, dzięki czemu mogą stanowić ozdobę przestrzeni zewnętrznej. Niekonwencjonalne, nowe wzory inspirują do odkrywania obcych kultur i sztuki nowoczesnej w postaci akcesoriów do domu.

Firma Arte Espina wytwarza swoje produkty z wielu różnych materiałów. Oprócz dywanów wykonanych z łatwego w pielęgnacji akrylu i poliestru, w swojej ofercie mają również wysokiej jakości dywany wełniane i z innych włókien naturalnych.

Odkryj nowoczesne, gustowne dywany dla całej rodziny z Arte Espina!